Oasis Residence

Eladó telek
Sukoró

1/2
84 900 000 Ft84.9 M Ft 56 600 Ft/m2
1500 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1500 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 259
Csizmazia Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladó fejlesztési telek Sukorón ? apartmanépítésre engedéllyel

Sukoró csendes részén eladó egy 1500 m?-es telek, amely a Fejér Vármegyei Kormányhivatal határozata alapján apartmanok létesítésére engedélyezett fejlesztési lehetőséget biztosít.

A telek jelenlegi besorolása külterületi szántó, azonban a hatósági döntés alapján végleges más célú hasznosításra alkalmas, így a területen építkezés megvalósítható. Az engedély alapján a beruházás megkezdésére 2025 szeptemberétől számított 4 év áll rendelkezésre.

Az ingatlan a falusias lakóövezet kertvárosias karakterű építési övezetébe tartozik, ahol szabadon álló beépítés, maximum 15% beépíthetőség és 4,5 méteres építménymagasság engedélyezett.

A közművek közül víz, villany és gáz az utcában elérhető. A telek 33 méter széles és 46 méter mély, jól alakítható, normál lejtésű terület.

Sukoró a Velencei-tó egyik legszebb fekvésű települése, amely a természetközeli környezet és a turisztikai vonzerő miatt egyre népszerűbb. A tópart, kirándulóhelyek és vendéglátóhelyek rövid időn belül elérhetők, Budapest pedig az M7 autópályán gyorsan megközelíthető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Sukorón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sukoró m² ár
57 e Ft
31 e Ft -83%
Ennek az ára
Sukoró átlagár
84.9 M Ft m Ft
37.1 m Ft -129%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sukoró

Eladó telkek a környékről

Soponya
Eladó telek

Soponya

3.5 M Ft
3172 m²
0 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

3 M Ft
1132 m²
0 m²
Vajta
Eladó telek

Vajta

4.8 M Ft
583 m²
0 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

40 M Ft
1107 m²
Bicske
Eladó telek

Bicske

900 M Ft
9 ha
Újbarok
Eladó telek

Újbarok

22.999 M Ft
4000 m²
0 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

29 M Ft
3123 m²
0 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

43.5 M Ft
703 m²
0 m²
Adony
Eladó telek

Adony

8.5 M Ft
1036 m²
0 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

20 M Ft
748 m²
0 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

8.5 M Ft
1500 m²
0 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

40.9 M Ft
1228 m²
0 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

40.9 M Ft
1228 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

43.5 M Ft
703 m²
Kápolnásnyék
Eladó telek

Kápolnásnyék

25 M Ft
5141 m²
0 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

35 M Ft
1421 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

8.5 M Ft
1500 m²
0 m²
Sukoró, Kossuth Lajos utca
Eladó telek

Sukoró

35 M Ft
864 m²
0 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

39 M Ft
860 m²
0 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

8.9 M Ft
1139 m²
0 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

49.9 M Ft
3798 m²
0 m²
Óbarok
Eladó telek

Óbarok

89.9 M Ft
1.5 ha
0 m²
Mór
Eladó telek

Mór

4.3 M Ft
4667 m²
0 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

14.9 M Ft
2605 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bag
Eladó ikerház

Bag

93 M Ft
3 szoba
68 m²
Szigliget, Soponyai út
Eladó ikerház

Szigliget

429 M Ft
7 + 2 szoba
212 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

125.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Csurgó
Eladó családi ház