Avico Greentop

Eladó telek
Siófok

74 900 000 Ft74.9 M Ft 79 175 Ft/m2
946 m²

Részletes adatok

Telekméret: 946 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 147
Pintérné Németh Krisztina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

KIZÁRÓLAG IRODÁNKAT BÍZTÁK MEG! A LIDO HOME ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt az ÉPÍTÉSI TELKET SIÓFOK BELVÁROSÁNAK KÖZELÉBEN ! A belváros közelében eladó egy 946 m2-es, a földhivatali ingatlan nyilvántartásban „kivett beépítetlen terület” megnevezésű földrészlet. -LKE-1-sz övezetben található, melynek jellemzői: 12. § (1)18 A kertvárosias lakóterületen elhelyezhetők: - lakóépületek (de egy telken legfeljebb négy lakással), - a helyi lakosság ellátását szolgáló kereskedelmi, szolgáltató, vendéglátó épületek, - egyházi, oktatási, egészségügyi, szociális épületek, - a terület rendeltetésszerű használatát nem zavaró hatású kézműipari épületek, - üdülőépületek (de csak a már így kialakult tömbökben és egy telken legfeljebb négy üdülőegységgel), - a lakó- vagy üdülőépületek rendeltetésszerű használatához szükséges kiegészítő építmények, valamint kivételesen: legfeljebb hat lakás egy telken, a helyi lakosság közbiztonságát szolgáló építmények, sportépítmények, üzemanyagtöltők és a terület rendeltetésszerű használatát nem zavaró hatású egyéb gazdasági építmények. (2) A kertvárosias lakóterületen egy önálló rendeltetési egységre legalább 300 m² telekhányadnak kell jutni. -beépíthetőség 30% -50% zöldfelület arány -6 méter építménymagasság Az ingatlan egyeztetett időpontban megtekinthető. Az ingatlan autóval Budapestről 1 óra alatt elérhető az M7 autópályáról. Amennyiben a LIDO HOME által kínált SIÓFOKI építési telek, vagy bármely a kínálatunkban található egyéb INGATLAN felkeltette az érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. Irodánk hétvégente is teljes körű szolgáltatásokkal várja Önt! LIDO HOME- Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
79 e Ft
75 e Ft -6%
Ennek az ára
Siófok átlagár
74.9 M Ft m Ft
71.7 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó telkek a környékről

Siófok
Eladó telek

Siófok

29.9 M Ft
940 m²
0 m²
Gyékényes, Horgásztanya
Eladó telek

Gyékényes

14.3 M Ft
400 m²
0 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23.2 M Ft
622 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

34 M Ft
933 m²
0 m²
Kaposvár, Kecelhegy-Cser, Beszédes József utca
Eladó telek

Kaposvár

12.5 M Ft
1009 m²
0 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23.5 M Ft
686 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

36.9 M Ft
600 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

60 M Ft
2862 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

110 M Ft
4378 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

300 M Ft
750 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

48 M Ft
2845 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

29.99 M Ft
5574 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.5 M Ft
1748 m²
0 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23 M Ft
615 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59 M Ft
839 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

39.5 M Ft
805 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

24.4 M Ft
675 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

143.46 M Ft
6521 m²
Balatonberény
Eladó telek

Balatonberény

5.9 M Ft
1657 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

100.6 M Ft
4573 m²
Kereki
Eladó telek

Kereki

36.999 M Ft
1.23 ha
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

94.9 M Ft
814 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59 M Ft
839 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

110.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

39.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Becsehely
Eladó családi ház

Becsehely

24.6 M Ft
2 szoba
99 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

125.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Szentmártonkáta