Astora Art House

Eladó telek
Siófok

+ 4 kép 1/7
49 500 000 Ft49.5 M Ft 52 716 Ft/m2
939 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 939 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 316
Zsitnyányi Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Somogy megyében, Siófok Szabadifürdőn, 939 m2-es telek eladó. Az ingatlan kertvárosias lakóterületen helyezkedik el csendes, nyugodt környezetben, gyalog mindössze 15 percre a Galérius Fürdőtől és az Aranyparttól. Villany, víz, csatorna, gáz az utcában. A terület két külön helyrajzi számon nyilvántartott részből áll, egy 859 m2-es építési telekből (14-24 m széles, 40 m hosszú) és egy 80 m2-es magánútrészből. Az építési telek 30%-os mértékig beépíthető, a legnagyobb megengedett építménymagasság 5 m. Kiválóan alkalmas egy új otthon vagy nyaraló megépítésére, de befektetésre is ideális, hiszen két lakóépület is építhető a telken. Két mellette levő telek is eladó, a három telekre együtt akár 7 lakóegység is építhető! A telekre építhető, DNY-i tájolású épületből panorámás kilátás nyílik a "rekreációs park" (K-rp) övezeti besorolású, jelenleg beépítetlen területre, illetve Siófokra. Bővebb információért keressen telefonon!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
53 e Ft
73 e Ft 28%
Ennek az ára
Siófok átlagár
49.5 M Ft m Ft
70.1 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó telkek a környékről

Buzsák
Eladó telek

Buzsák

15.9 M Ft
1800 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

39.5 M Ft
805 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.5 M Ft
1748 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

56.9 M Ft
1044 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

29.99 M Ft
5574 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

143.46 M Ft
6521 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

60 M Ft
2862 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

51.9 M Ft
792 m²
Kereki
Eladó telek

Kereki

36.999 M Ft
1.23 ha
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

29.9 M Ft
940 m²
0 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Bábonymegyer
Eladó telek

Bábonymegyer

4.5 M Ft
2698 m²
0 m²
Gyékényes, Horgásztanya
Eladó telek

Gyékényes

14.3 M Ft
400 m²
0 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.49 M Ft
2007 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

130 M Ft
1678 m²
Kereki
Eladó telek

Kereki

36.999 M Ft
1.23 ha
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

70 M Ft
810 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

36.9 M Ft
600 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59 M Ft
839 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59.9 M Ft
2862 m²
0 m²
Siófok, Somlay Artúr utca
Eladó telek

Siófok

45 M Ft
1679 m²
Kára, Kossuth Lajos
Eladó telek

Kára

4.9 M Ft
1779 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

31.99 M Ft
659 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

27.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Tóalmás
Eladó családi ház

Tóalmás

38.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Bag
Eladó családi ház