Avico Greentop

Eladó telek
Siófok

1/1
73 000 000 Ft73 M Ft 84 393 Ft/m2
865 m²

Részletes adatok

Telekméret: 865 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 147
Gálicz Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

ÁRVÁLTOZÁS, 79,9 MFT HELYETT 73,0 MFT!!! A LIDO HOME ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt az ÉPÍTÉSI SAROKTELKET SIÓFOK-FOKIHEGYEN! Siófok Rózsadombjának is nevezett fokihegyi városrészénének villaépületes részén eladó egy kiváló adottságokkal bíró, két utcáról is szilárd burkolatú úton megközelíthető, 865 m2-es összközműves, sík fekvésű építési saroktelek. LIDL, iskola, kórház 500 m-en belül. Kivételes lehetőség, hasonló ingatlanok alig találhatók már ebben a térségben! Jellemzők: - BALATON 900 m, - Telekméret: 865 m2, - „Kivett, beépítetlen terület” megnevezésű ingatlan nyilvántartási besorolás, - Lke-2-o kertvárosias lakóövezeti besorolás, beépíthetőség 30%, megengedett építmény magasság 5,0 m. Akár 2 lakóépület építhető a telekre, - Villany a telken, - Víz/csatorna a telken, - Rendezett jogi helyzet. Frekventált helyzetéből adódóan befektetésnek is kiváló lehetőség! Az ingatlan egyeztetett időpontban megtekinthető. Az ingatlan vételára 73,0 MFt. Az ingatlan autóval Budapestről 1 óra alatt elérhető az M7 autópályáról. Amennyiben a LIDO HOME által kínált SIÓFOKI építési telek, vagy bármely a kínálatunkban található egyéb INGATLAN felkeltette az érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. Irodánk hétvégente is teljes körű szolgáltatásokkal várja Önt! LIDO HOME- Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Telkek ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
84 e Ft
73 e Ft -15%
Ennek az ára
Siófok átlagár
73 M Ft m Ft
70.1 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó telkek a környékről

Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23.2 M Ft
622 m²
0 m²
Kára, Kossuth Lajos
Eladó telek

Kára

4.9 M Ft
1779 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

94.9 M Ft
814 m²
0 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.49 M Ft
2007 m²
0 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Kaposvár, Kecelhegy-Cser, Beszédes József utca
Eladó telek

Kaposvár

12.5 M Ft
1009 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59.9 M Ft
2862 m²
0 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

24.4 M Ft
675 m²
0 m²
Balatonberény
Eladó telek

Balatonberény

5.9 M Ft
1657 m²
0 m²
Kereki
Eladó telek

Kereki

36.999 M Ft
1.23 ha
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

300 M Ft
750 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59 M Ft
839 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23.5 M Ft
686 m²
0 m²
Siófok, Somlay Artúr utca
Eladó telek

Siófok

45 M Ft
1679 m²
Balatonszemes
Eladó telek

Balatonszemes

14.999 M Ft
3386 m²
0 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.5 M Ft
1748 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

100.6 M Ft
4573 m²
Buzsák
Eladó telek

Buzsák

15.9 M Ft
1800 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.49 M Ft
2007 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

34 M Ft
933 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

29.9 M Ft
940 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

51.9 M Ft
792 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

70 M Ft
810 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Sály, Kossuth Lajos 128
Eladó családi ház

Sály

27.45 M Ft
6 szoba
160 m²
Németkér
Eladó családi ház