NapForrás 20 - Buda

Eladó telek
Siófok

1/2
22 000 000 Ft22 M Ft 50 808 Ft/m2
433 m²

Részletes adatok

Telekméret: 433 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 147
Gálicz Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

KIZÁRÓLAG IRODÁNKAT BÍZTÁK MEG! A LIDO HOME ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt az ÉPÍTÉSI TELKET SIÓFOK-SÓSTÓN! Strandtól gyalog 15 percre, Siófok-Sóstó új fejlesztésű részén a Kond utcában, Hétvezér utcától kb. 100 m-re eladó egy jó ár/érték arányú, 433 m2-es sík fekvésű építési telek. Villany a telken. Kiváló befektetési lehetőség, hasonló ingatlanok alig találhatók már ebben a térségben! Jellemzők: - Telekméret: 433 m2, /14,5 x 30,0 m/ - „Kivett, beépítetlen terület” megnevezésű ingatlan nyilvántartási besorolás, - Beépíthetőség 20%, megengedett építmény magasság 6,0 m. Lakóépület vagy nyaraló építhető a telekre, - Villany a telken, csatorna/víz utcába történő bevezetése szervezés alatt, internet hálózat csatlakozó kábele a telken, - Rendezett jogi helyzet Az ingatlan egyeztetett időpontban megtekinthető. Az ingatlan vételára 22,0 MFt Az ingatlan autóval Budapestről 1 óra alatt elérhető az M7 autópályáról. Amennyiben a LIDO HOME által kínált SIÓFOKI építési telek, vagy bármely a kínálatunkban található egyéb INGATLAN felkeltette az érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. Irodánk hétvégente is teljes körű szolgáltatásokkal várja Önt! LIDO HOME- Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
51 e Ft
73 e Ft 31%
Ennek az ára
Siófok átlagár
22 M Ft m Ft
70.1 m Ft 69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó telkek a környékről

Balatonszemes
Eladó telek

Balatonszemes

14.999 M Ft
3386 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59 M Ft
839 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23.2 M Ft
622 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

34 M Ft
933 m²
0 m²
Kaposvár, Kecelhegy-Cser, Beszédes József utca
Eladó telek

Kaposvár

12.5 M Ft
1009 m²
0 m²
Bábonymegyer
Eladó telek

Bábonymegyer

2.9 M Ft
1569 m²
0 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

29.99 M Ft
5574 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59.9 M Ft
2862 m²
0 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23.5 M Ft
686 m²
0 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59 M Ft
839 m²
Igal
Eladó telek

Igal

65 M Ft
1.3 ha
0 m²
Gyugy
Eladó telek

Gyugy

36 M Ft
6920 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

51.9 M Ft
792 m²
Hollád
Eladó telek

Hollád

6 M Ft
2356 m²
0 m²
Kára, Kossuth Lajos
Eladó telek

Kára

4.9 M Ft
1779 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.49 M Ft
2007 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

29.9 M Ft
940 m²
0 m²
Gyékényes, Horgásztanya
Eladó telek

Gyékényes

14.3 M Ft
400 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

143.46 M Ft
6521 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

14.9 M Ft
1628 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

110 M Ft
4378 m²
Buzsák
Eladó telek

Buzsák

15.9 M Ft
1800 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bag
Eladó ikerház

Bag

86.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

108.9 M Ft
2 + 1 szoba