Astora Olive Club House

Eladó telek
Siófok

39 900 000 Ft39.9 M Ft 72 152 Ft/m2
553 m²

Részletes adatok

Telekméret: 553 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 945
Szabó Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

A LIDO HOME Siófok ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a kiváló tulajdonságokkal bíró A LIDO HOME SIÓFOK által kínált ÉPÍTÉSI TELEK  jellemzői: -Aranyparttól 700 méterre található -553 m2 I. -16.91 m széles utca front -32.7 m a mélysége -Villanyóra a telken -Vízóra a telken -Csatorna a telek előtt az utcában kiépítve, rá kell kötni -Üh-2-O terület -25/50 beépítési %-al -Max: 5 m építmény magassággal összesen 138.25 m2 építhető be Az ingatlan autóval Budapestről 1 óra alatt elérhető az M7 autópályáról. Amennyiben a LIDO HOME SIÓFOK által kínált , vagy bármelyik kínálatunkban található ingatlan felkeltette az érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon bátran! Vásárolna de nincs rá keret? Kollegám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll a rendelkezésére. LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Telkek ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
72 e Ft
73 e Ft 1%
Ennek az ára
Siófok átlagár
39.9 M Ft m Ft
70.1 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó telkek a környékről

Siófok
Eladó telek

Siófok

29.9 M Ft
940 m²
0 m²
Fonyód
Eladó telek

Fonyód

23 M Ft
615 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

31.99 M Ft
659 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59.9 M Ft
2862 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

143.46 M Ft
6521 m²
Kőröshegy
Eladó telek

Kőröshegy

26 M Ft
830 m²
0 m²
Kereki
Eladó telek

Kereki

36.999 M Ft
1.23 ha
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

60 M Ft
2862 m²
Bábonymegyer
Eladó telek

Bábonymegyer

2.9 M Ft
1569 m²
0 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.49 M Ft
2007 m²
0 m²
Kára, Kossuth Lajos
Eladó telek

Kára

4.9 M Ft
1779 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

51.9 M Ft
792 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

29.9 M Ft
940 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

56.9 M Ft
1044 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

16.8 M Ft
3111 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.49 M Ft
2007 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

94.9 M Ft
814 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59 M Ft
839 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

59 M Ft
839 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

300 M Ft
750 m²
0 m²
Balatonszemes
Eladó telek

Balatonszemes

14.999 M Ft
3386 m²
0 m²
Nagyberény
Eladó telek

Nagyberény

7.5 M Ft
1748 m²
0 m²
Siófok
Eladó telek

Siófok

29.99 M Ft
5574 m²
Balatonberény
Eladó telek

Balatonberény

26.9 M Ft
5653 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Sumony
Eladó családi ház

Sumony

19 M Ft
4 szoba
120 m²
Balatonkenese, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Balatonkenese

129.9 M Ft
3 szoba
83 m²