Seven Pearl

Eladó telek
Révfülöp

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

1/1
53 000 000 Ft53 M Ft 66 250 Ft/m2
800 m²

Részletes adatok

Telekméret: 800 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Longa Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Megvételre kínálunk egy 800 nm alapterületű építési teleket!

A telek szabályos téglalap alakú - a partól nem messze, de csendes részen található!
Közművek az utcában.

Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!

A kép csak illusztráció!

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Telkek ára Révfülöpön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Révfülöp m² ár
66 e Ft
8 e Ft -721%
Ennek az ára
Révfülöp átlagár
53 M Ft m Ft
33.3 m Ft -59%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Révfülöp

Eladó ingatlanok a környékről

Révfülöp, Végmáli utca
Eladó telek

Révfülöp

34.9 M Ft
1717 m²
0 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

276.605 M Ft
4 szoba
117 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

24 M Ft
985 m²
0 m²
Devecser
Eladó családi ház

Devecser

17.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

45 M Ft
4 szoba
93 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

10 M Ft
2326 m²
0 m²
Vászoly
Eladó telek

Vászoly

32.5 M Ft
3904 m²
Lovászpatona
Eladó családi ház

Lovászpatona

16 M Ft
3 szoba
80 m²
Vaszar
Eladó családi ház

Vaszar

43.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Salföld
Eladó telek

Salföld

55 M Ft
8.65 ha
Révfülöp
Eladó telek

Révfülöp

44.9 M Ft
5300 m²
0 m²
Balatonkenese, Balatonkenese-Balatonakarattya
Eladó telek

Balatonkenese

270 M Ft
2528 m²
0 m²
Pápa
Eladó telek

Pápa

39.9 M Ft
60 m²
0 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

49.8 M Ft
4 szoba
142 m²
Pécsely
Eladó telek

Pécsely

85 M Ft
4750 m²
0 m²
Badacsonytomaj, Káptalantóti
Eladó telek

Badacsonytomaj

19 M Ft
4512 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

49.8 M Ft
4 szoba
142 m²
Balatonfüred
Eladó sorház

Balatonfüred

197 M Ft
9 szoba
216 m²
Balatonfüred, Balassi Bálint utca
Eladó telek

Balatonfüred

46 M Ft
901 m²
0 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.59 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

36.99 M Ft
1 + 1 szoba
37 m²
Tihany, Cserhegy
Eladó telek

Tihany

42 M Ft
1514 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

26 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Balatonalmádi
Eladó panellakás