Avico Greentop

Eladó telek
Ráckeve

1/2
35 000 000 Ft35 M Ft 43 750 Ft/m2
800 m²

Részletes adatok

Telekméret: 800 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Andreopulos Niki
Otthon Centrum Szigethalom

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Ráckevén a Dunától 300 méterre telek

TELEK:
- 800 nm sík telek
- víz, villany, csatorna a telken belül
- 30 % beépíthető
- családi ház, IKERHÁZ

ELHELYEZKEDÉS:
- Budapesttől 35 percre
- Központtól 1 km
- csendes, természet közeli

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Telkek ára Ráckevén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ráckeve m² ár
44 e Ft
18 e Ft -149%
Ennek az ára
Ráckeve átlagár
35 M Ft m Ft
23.5 m Ft -49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ráckeve

Eladó telkek a környékről

Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

3.2 M Ft
981 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

31.9 M Ft
1200 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

29 M Ft
1080 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

19.9 M Ft
1148 m²
0 m²
Solymár, Solymár - kertváros
Eladó telek

Solymár

56 M Ft
1000 m²
0 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

35.9 M Ft
3572 m²
0 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

18 M Ft
1658 m²
0 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

14 M Ft
547 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

7.5 M Ft
1396 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

17 M Ft
511 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Ráckeve, Tutaj utca
Eladó telek

Ráckeve

7.9 M Ft
723 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

6.5 M Ft
367 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

42 M Ft
4390 m²
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4505 M Ft
43.69 ha
0 m²