BAM Living

Eladó telek
Pomáz

+ 5 kép 1/8
34 900 000 Ft34.9 M Ft 71 959 Ft/m2
485 m²

Részletes adatok

Telekméret: 485 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Gál János
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Pomáz kedvelt, nyugodt részén, a központhoz közel kínálunk megvételre egy kiválóadottságú, sokoldalúan hasznosítható telket.

Főbb jellemzők:
•Telek mérete: 485 m²
•Közművek a telek előtt
•Teljesen körbekerített terület
•Csendes, zöldövezeti elhelyezkedés

Az övezeti besorolás alapján:
•Beépíthetőség: 30%
•Megengedett legnagyobb szintterületi mutató: 0,75
•Maximális épületmagasság: 5,0 m
•Minimális zöldfelületi arány: 50%
•Beépítési mód: oldalhatáron álló

Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik:
•saját családi ház építését tervezik
•természetközeli, nyugodt környezetben szeretnének élni
•értékálló befektetést keresnek
•nagyobb életteret és privát szférát igényelnek

A környező zöldterületek és erdős részek különleges hangulatot biztosítanak, miközben a település infrastruktúrája könnyen elérhető.
Jogi helyzet:
•1/1 tulajdon
•Tehermentes
•Rendezett jogi háttér
•Azonnal birtokba vehető

Ez a telek kiváló lehetőség azok számára, akik hosszú távra terveznek, és egy természetközeli, mégis jól megközelíthető helyen szeretnék megvalósítani otthonukat.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Telkek ára Pomázon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pomáz m² ár
72 e Ft
37 e Ft -97%
Ennek az ára
Pomáz átlagár
34.9 M Ft m Ft
32.5 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pomáz

Eladó telkek a környékről

Pomáz
Eladó telek

Pomáz

32 M Ft
720 m²
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

47.5 M Ft
1215 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

39.9 M Ft
2050 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

55 M Ft
1440 m²
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

15 M Ft
580 m²
Pomáz, Czimer Tibor utca
Eladó telek

Pomáz

22.5 M Ft
1000 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

15 M Ft
580 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

41.9 M Ft
558 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

27.8 M Ft
1236 m²
0 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Pomáz, Szabadság utca
Eladó telek

Pomáz

39.515 M Ft
1291 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

20.9 M Ft
1759 m²
0 m²
Pomáz, Orgona
Eladó telek

Pomáz

34.9 M Ft
1061 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

47.57 M Ft
719 m²
Pomáz
Eladó telek

Pomáz

45 M Ft
1034 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha

Falusi CSOK ingatlanok

Kislippó
Eladó családi ház

Kislippó

17.99 M Ft
3 szoba
100 m²
Kutas
Eladó családi ház

Kutas