A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Vt-004557 Polgárdiban, a József Attila utcában 1407m2-es belterületi telek eladó a Balaton partjától 10 km távolságra!
A telek teljesen sík, füvesített, tereprendezést nem igénylő. Télen-nyáron jól megközelíthető részen található, a ,,főúttól” aszfaltos úton biztosított a telekhez való jutás.
A település lokációjának köszönhetően több nagyváros elérhető az M7 autópálya mentén, illetve vasútállomásáról közvetlen járatok indulnak minden irányba.
Központjában minden elérhető, ami a kényelmes életvitelhez elengedhetetlen, pl.: gyógyszertár, orvosi rendelő, posta, boltok, bölcsőde, óvoda, iskola,..
Közművek:
- víz: telek előtt
- csatorna: telek előtt
- villany: telek előtt
- gáz: telek előtt
Övezeti besorolás: Lke-2
- maximális beépíthetőség: 30%
- megengedett maximális építménymagasság: 6 méter
- beépítési mód: oldalhatáron álló
- maximális zöldfelület mértéke: 50%
- kialakítható legkisebb telekterület: 1000m2
4 db lakóegység is építhető rá.
Utcafrontja: 20 méter
Eladási irányár: 9,9 M Ft
Per,-és tehermentes, azonnal birtokba vehető.
Ha felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal, éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézés szolgáltatásunkkal. Segítünk továbbá adásvételhez szükséges ügyvédi közreműködésben, energetikai tanúsítvány, valamint értékbecslés elkészítésében.
For English details please send us a message or an e-mail, thank you. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 386454
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 22. Utoljára módosítva: 2025. 08. 22.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Polgárdi