Astora Olive Club House

Eladó telek
Pogány

+ 7 kép 1/10
54 300 000 Ft54.3 M Ft 5 056 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 10739 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 698
Rózsavölgyi Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Hivatkozási szám: TRP1020
Pogányban, a Jókai Mór utcában eladó ez a több mint 1 hektáros (4 helyrajzi számon nyilvántartott, összesen 10.739nm), belterületi Lke-2 besorolású építési telek.

A telek az utcára merőleges, a kisebb, utca felőli része enyhén lejtős, feljebb, a csodás panorámát nyújtó részén teljesen sík.
A telek minden közművel ellátott, alkalmas akár többlakásos projekt megvalósítására is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 02. 18.

Telkek ára Pogányon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pogány m² ár
5 e Ft
5 e Ft -8%
Ennek az ára
Pogány átlagár
54.3 M Ft m Ft
21 m Ft -159%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pogány

Eladó ingatlanok a környékről

Pécs, Kertváros
Eladó téglalakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

55 M Ft
3 + 1 szoba
63 m²
Pogány, Kossuth Lajos utca
Eladó telek

Pogány

12 M Ft
2400 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

161.854 M Ft
4 szoba
137 m²
Pécs, Pécsbánya, Május 1. utca
Eladó telek

Pécs

3.9 M Ft
1515 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

55.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.7 M Ft
2 szoba
50 m²
Pogány, Külterület
Eladó telek

Pogány

1.5 M Ft
2 ha
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Harkány
Eladó téglalakás

Harkány

38 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Harkány, Ady Endre utca
Eladó telek

Harkány

3.5 M Ft
818 m²
Pogány
Eladó telek

Pogány

54.3 M Ft
1.07 ha
Pogány
Eladó telek

Pogány

12 M Ft
2400 m²
0 m²
Pécs, Ürög, Dongó dűlő
Eladó telek

Pécs

9.9 M Ft
765 m²
Bóly
Eladó telek

Bóly

177.688 M Ft
2.54 ha
Pogány
Eladó telek

Pogány

3 M Ft
1800 m²
0 m²
Pogány
Eladó telek

Pogány

3.49 M Ft
1552 m²
Dunaszekcső
Eladó telek

Dunaszekcső

3.2 M Ft
636 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.7 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

54 M Ft
3 szoba
67 m²
Aranyosgadány
Eladó telek

Aranyosgadány

5 M Ft
2486 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

117.285 M Ft
3 szoba
83 m²
Pécs, Postavölgy, Nagypostavölgy alsó
Eladó telek

Pécs

6.9 M Ft
1054 m²
Orfű, Dollár utca
Eladó telek

Orfű

116 M Ft
1.1 ha

Falusi CSOK ingatlanok

Hahót
Eladó családi ház

Hahót

48 M Ft
4 + 1 szoba