Astora Olive Club House

Eladó telek
Pilisvörösvár

79 900 000 Ft79.9 M Ft 54 169 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1475 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 614
Váncsa Kata
Szőnyi Home 2020 Bt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Pilisvörösvár legkedveltebb utcájában eladó egy 1475 nm es, 30% ban beépíthető belterületi telek káprázatos panorámával a Pilisre a Hosszúhegyre és a Kevélyekre!

Az összes közmű rendelkezésre áll, víz, villany csatorna a telken belül, gáz bekötésre előkészítve.

A telek az utcafronton lejtős, az alján lankás és sík.

A vasútállomás öt perc gyalog, de 10-12 perc sétával minden elérherő, ami a hétköznapi életben szükséges lehet.
Ilyen adottságú telek nincsen másik a piacon Pilisvörösváron!

További kérdéseivel forduljon hozzám bizalommal.

Váncsa Kata
+36 70 614 5282

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

Telkek ára Pilisvörösváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pilisvörösvár m² ár
54 e Ft
62 e Ft 12%
Ennek az ára
Pilisvörösvár átlagár
79.9 M Ft m Ft
108.8 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pilisvörösvár

Eladó telkek a környékről

Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Pilisvörösvár
Eladó telek

Pilisvörösvár

105 M Ft
1508 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Pilisvörösvár
Eladó telek

Pilisvörösvár

58.9 M Ft
808 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Pilisvörösvár, Pilisvörösvár - zártkerti
Eladó telek

Pilisvörösvár

25 M Ft
1750 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Pilisvörösvár
Eladó telek

Pilisvörösvár

80 M Ft
5493 m²
0 m²
Pilisvörösvár
Eladó telek

Pilisvörösvár

68 M Ft
2129 m²
0 m²
Pilisvörösvár
Eladó telek

Pilisvörösvár

79.9 M Ft
1475 m²
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Pilisvörösvár, Pilisvörösvár - kertváros
Eladó telek

Pilisvörösvár

445 M Ft
5150 m²
0 m²
Pilisvörösvár
Eladó telek

Pilisvörösvár

115 M Ft
1722 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Pilisvörösvár
Eladó telek

Pilisvörösvár

135 M Ft
1866 m²
0 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4474.625 M Ft
43.69 ha
0 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft