Aerogate Homes

Eladó telek
Pécsely, Külterület

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 1 kép 1/4
106 000 000 Ft106 M Ft 5 002 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 21191 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Feketéné Szander Gabriella
Duna House - Ferenc tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

BALATON-FELVIDÉKEN SZÉP KÖRNYEZETBEN TELEK ELADÓ!
A tájpanorámás telek 21 191nm, ahol művelt szőlő Olaszrizling és Ottonel muskotály található. Vezetékes víz, fúrt kút és villany / 220 és 380/ bevezetésre került.  
Érdemes megnézni!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Pécselyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécsely m² ár
5 e Ft
123 e Ft 96%
Ennek az ára
Pécsely átlagár
106 M Ft m Ft
64.1 m Ft -65%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécsely, Külterület

Eladó telkek a környékről

Pécsely
Eladó telek

Pécsely

49.9 M Ft
3530 m²
Pécsely
Eladó telek

Pécsely

85 M Ft
4750 m²
Pécsely
Eladó telek

Pécsely

59 M Ft
2.65 ha
Salföld
Eladó telek

Salföld

55 M Ft
8.65 ha
Vászoly
Eladó telek

Vászoly

32.5 M Ft
3904 m²
Pápa
Eladó telek

Pápa

13.5 M Ft
2460 m²
Pécsely
Eladó telek

Pécsely

50 M Ft
3000 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

10 M Ft
2326 m²
0 m²
Balatonkenese
Eladó telek

Balatonkenese

149.9 M Ft
2251 m²
0 m²
Pécsely
Eladó telek

Pécsely

85 M Ft
4750 m²
0 m²
Pécsely
Eladó telek

Pécsely

9.9 M Ft
1190 m²
Pécsely
Eladó telek

Pécsely

85 M Ft
4750 m²
0 m²
Tapolca
Eladó telek

Tapolca

330 M Ft
6.7 ha
0 m²
Csajág
Eladó telek

Csajág

6.99 M Ft
1365 m²
Pécsely
Eladó telek

Pécsely

190 M Ft
8507 m²
Veszprém
Eladó telek

Veszprém

32 M Ft
253 m²
Pécsely
Eladó telek

Pécsely

16.99 M Ft
3238 m²
0 m²
Pécsely
Eladó telek

Pécsely

14.9 M Ft
3884 m²
Balatonalmádi, Hóvirág
Eladó telek

Balatonalmádi

34.99 M Ft
3238 m²
Tihany, Cserhegy
Eladó telek

Tihany

42 M Ft
1514 m²
Pécsely
Eladó telek

Pécsely

190 M Ft
8507 m²
0 m²
Pécsely, Külterület dűlő
Eladó telek

Pécsely

88.22 M Ft
2.21 ha
Balatonszepezd
Eladó telek

Balatonszepezd

26.9 M Ft
2508 m²
0 m²
Pécsely
Eladó telek

Pécsely

34 M Ft
3745 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Zákányfalu
Eladó családi ház

Zákányfalu

14.5 M Ft
2 szoba
80 m²
Balatonkenese, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Balatonkenese

129.9 M Ft