Astora Olive Club House

Eladó telek
Pécs

1/1
22 000 000 Ft22 M Ft 6 877 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 3199 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 478
Kiss Emőke
Estate & More

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Pécs kedvelt részén a Kispostavölgyi úton eladó egy sík építési telek.

Telek nagysága: 3199 nm
Beépíthetőség: 30 %

Saját magánúttal, nem összközműves.

További értékes információkért keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
7 e Ft
16 e Ft 57%
Ennek az ára
Pécs átlagár
22 M Ft m Ft
23 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs

Eladó telkek a környékről

Pécs
Eladó telek

Pécs

17.145 M Ft
6348 m²
0 m²
Harkány, Ady Endre utca
Eladó telek

Harkány

3.5 M Ft
818 m²
Pécs, Homoktető utca
Eladó telek

Pécs

1.49 M Ft
2009 m²
Pécs
Eladó telek

Pécs

7.9 M Ft
992 m²
Hobol, Jókai Mór utca
Eladó telek

Hobol

2 M Ft
964 m²
Pécs, Szkókó, Szkókó tető köz
Eladó telek

Pécs

15.6 M Ft
1901 m²
Pécs, Postavölgy, Nagypostavölgy alsó
Eladó telek

Pécs

7.99 M Ft
728 m²
Pécs, Postavölgy, Nagypostavölgy alsó
Eladó telek

Pécs

6.9 M Ft
1054 m²
Pécs, Donátus, Gólya dűlő
Eladó telek

Pécs

40 M Ft
1373 m²
Pécs, Postavölgy, Nagypostavölgy alsó
Eladó telek

Pécs

6.9 M Ft
1054 m²
Pécs, Budai külváros, Felsőbalokány utca
Eladó telek

Pécs

17.9 M Ft
514 m²
0 m²
Pécs, Postavölgy, Nagypostavölgy alsó
Eladó telek

Pécs

10.99 M Ft
885 m²
Pécs
Eladó telek

Pécs

17.145 M Ft
6348 m²
0 m²
Pécs, Deindol, Nagydeindol-hegyhát dűlő
Eladó telek

Pécs

9.5 M Ft
1179 m²
Pécs
Eladó telek

Pécs

22 M Ft
1307 m²
Bóly, Bajcsy-Zsilinszky utca
Eladó telek

Bóly

2.99 M Ft
773 m²
Pécs
Eladó telek

Pécs

22 M Ft
1307 m²
Pécs, Postavölgy, Nagypostavölgy alsó
Eladó telek

Pécs

7.99 M Ft
1044 m²
Pécs, Postavölgy, Nagypostavölgy alsó
Eladó telek

Pécs

7.99 M Ft
728 m²
Pécs, Budai külváros, Felsőbalokány utca
Eladó telek

Pécs

17.9 M Ft
514 m²
0 m²
Bóly
Eladó telek

Bóly

177.688 M Ft
2.54 ha
Pécs
Eladó telek

Pécs

7.9 M Ft
992 m²
Pécs, Szkókó, Szkókó tető dűlő
Eladó telek

Pécs

39.5 M Ft