Eladó telek
Pápa
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó telek leírása
Eladó Veszprém vármegyében, Pápa város közkedvelt öreghegyi részén, a Kilátó közvetlen szomszédságában egy kert megnevezésű, 3. minőségi osztályú, 13,33 aranykorona értékű, 2949 nm-es telken elhelyezkedő, nettó 60 nm alapterületű újépítésű családi ház. Az ingatlan a legkorszerűbb alapanyagok igényes felhasználásával, eredetileg saját részre épült, azonban független okok miatt eladóvá vált. A ház érvényes építési engedéllyel rendelkezik, elkészülése a szerződéskötést követő 30 napon belül várható, amely a leendő tulajdonos egyedi igényeitől is függ. Ennek köszönhetően a vásárlónak lehetősége van a végleges kialakítás egyes elemeibe, például a melegburkolatok és fürdőszobai burkolatok kiválasztásába is beleszólni, amelyhez látványtervekkel és szakmai segítséggel állunk rendelkezésre.
A vételár 36,9 millió Ft, amely magában foglalja a két hálószoba parkettázását, a fürdőszoba teljes fal- és padlóburkolatának elkészítését, a konyha járólapozását, a térkő lerakását, valamint a kerítés fehér színre történő festését. A vételár nem tartalmazza a bejárati lépcső burkolását, a hátsó terasz burkolását, valamint a kerítés oszlopai közötti lécek elkészítését.
Az épület fő szerkezete Porotherm téglából épült beton alapra, míg a két hálószoba korszerű könnyűszerkezetes falszerkezettel készült, amely kiváló hőszigetelési tulajdonságokkal rendelkezik. A ház energiahatékony működéséről 2 és 3 rétegű nyílászárók, valamint a korszerű oldalfali és födémszigetelés gondoskodik. A fűtést és hűtést egy 3,5 kW-os klíma biztosítja, amelyet elektromos fűtőpanelek egészítenek ki, így az ingatlan egész évben alacsony fenntartási költségek mellett használható.
Az ingatlanban vezetékes víz és szennyvízelvezetés rendelkezésre áll, gáz- és csatornahálózat nem került kiépítésre. Praktikus elosztásának köszönhetően 2 szoba, nappali és konyha szolgálja a lakók kényelmét, amely az alaprajzon és a 3D alaprajzon részletesen megtekinthető. Ideális választás lehet azok számára, akik lakásból költöznének egy kisebb méretű, de hosszú távon költséghatékony, saját kerttel rendelkező otthonba.
A közel 3000 nm-es telek rendezett, gyümölcsfákkal beültetett, továbbá melléképület és nyári konyha is található rajta. Méretéből adódóan kiválóan alkalmas veteményeskert kialakítására, így akár az önfenntartó életmód kedvelőinek is remek lehetőséget kínál.
Fontos információ, hogy az ingatlan az övezeti besorolás miatt nem hitelezhető, így kizárólag készpénzes vásárlók jelentkezését várjuk. Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel, megbízható ügyvédi háttérrel és díjmentes szakmai segítségnyújtással áll ügyfelei rendelkezésére. Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a kompromisszummentes, újépítésű otthon, várom megtisztelő megkeresését a hét bármely napján.
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 06. 20.
Telkek ára Pápán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Pápa