Avico Greentop

Eladó telek
Orfű, Fő utca

+ 2 kép 1/5
19 900 000 Ft19.9 M Ft 11 706 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1700 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 698
Rózsavölgyi Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Hivatkozási szám: TRP2001
Orfűn, Bánoson eladó ez a sík, 1700 nm-es, a tavak felé panorámás telek.
A telek a betonozott utcáról egy 20 méteres (jelenleg zúzottköves) úton közelíthető meg, a közművek rendelkezésre állnak az utcában.
A csodás panoráma, a jó levegő és csönd egész évben adott.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 01.

Telkek ára Orfűn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Orfű m² ár
12 e Ft
19 e Ft 39%
Ennek az ára
Orfű átlagár
19.9 M Ft m Ft
37.5 m Ft 47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Orfű, Fő utca

Eladó ingatlanok a környékről

Bóly
Eladó telek

Bóly

177.688 M Ft
2.54 ha
Pécs, Budai külváros, Felsőbalokány utca
Eladó telek

Pécs

17.9 M Ft
514 m²
0 m²
Pécs
Eladó telek

Pécs

17.145 M Ft
6348 m²
0 m²
Pécs, Postavölgy, Nagypostavölgy alsó
Eladó telek

Pécs

6.9 M Ft
1054 m²
Pécs, Deindol, Nagydeindol-hegyhát dűlő
Eladó telek

Pécs

9.5 M Ft
1179 m²
Dunaszekcső
Eladó telek

Dunaszekcső

3.2 M Ft
636 m²
Pécs, Havihegy, Hegyalja utca
Eladó téglalakás

Pécs

49 M Ft
2 szoba
60 m²
Orfű
Eladó telek

Orfű

19.9 M Ft
1200 m²
Basal
Eladó telek

Basal

9 M Ft
1.06 ha
Mohács
Eladó nyaraló

Mohács

17.9 M Ft
3 szoba
97 m²
Orfű
Eladó telek

Orfű

10 M Ft
510 m²
0 m²
Pécs
Eladó telek

Pécs

7.9 M Ft
992 m²
Orfű
Eladó telek

Orfű

9.5 M Ft
546 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

77.5 M Ft
3 + 2 szoba
118 m²
Pécs, Postavölgy, Nagypostavölgy alsó
Eladó telek

Pécs

7.99 M Ft
1044 m²
Pécs, Basamalom, Basamalom út
Eladó telek

Pécs

11 M Ft
800 m²
Harkány
Eladó telek

Harkány

4 M Ft
875 m²
Harkány, Ady Endre utca
Eladó telek

Harkány

3.5 M Ft
818 m²
Orfű, Vadvirág utca
Eladó telek

Orfű

19.9 M Ft
800 m²
Orfű
Eladó telek

Orfű

98 M Ft
4964 m²
0 m²
Orfű, Dollár utca
Eladó telek

Orfű

116 M Ft
1.1 ha
Mohács, Szőlőhegy
Eladó telek

Mohács

65.14 M Ft
6514 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

55.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Orfű, Herman Ottó utca
Eladó telek

Orfű

29.9 M Ft
600 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Nagyhegyes
Eladó családi ház