Aerogate Homes

Eladó telek
Orfű

+ 5 kép 1/8
10 000 000 Ft10 M Ft 19 608 Ft/m2
510 m²

Részletes adatok

Telekméret: 510 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Üdülőövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 70 465
    Bayerné Erős Brigitta
    Otthon Centrum Pécs - Király utca

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

    Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Orfű szívében, Baranya vármegye festői környezetében, ahol a természet közelsége és a csendes, nyugodt életvitel találkozik.
    Az eladásra kínált 510 nm-es telek ideális választás mindazok számára, akik üdülőövezeti környezetben szeretnének saját otthont vagy befektetési céllal keresnek ingatlant.
    A telek elhelyezkedése lehetővé teszi, hogy élvezze a panorámás kilátást, amely a környező dombokra és erdős területekre nyújt rálátást, így garantálva a mindennapi nyugalmat és harmóniát. A telek
    aszfaltos útról megközelíthető, mind autóval, mind tömegközlekedési eszközökkel, így ideális választás azok számára, akik a város zajától távol, de mégis elérhető közelségben szeretnének élni.
    A környék adottságai páratlanok: a természet szerelmesei számára számos lehetőség kínálkozik a túrázásra, kerékpározásra és vízi sportokra. Orfű híres a gyönyörű taváról, amely nemcsak a horgászok, hanem a családok kedvenc helyszíne is, ahol a nyári napokat kellemes piknikekkel tölthetik.
    A település csendes, barátságos légköre és a helyiek vendégszeretete minden látogatót magával ragad. Ez a telek nem csupán egy ingatlan, hanem egy lehetőség, hogy megteremtse álmai otthonát egy olyan helyen, ahol a természet és a modern életvitel harmonikusan összefonódik.
    Az ingatlan építhetősége lehetővé teszi, hogy saját elképzelései szerint alakítsa ki a teret, amely tökéletesen illeszkedik az Ön igényeihez, legyen szó nyaralóról vagy állandó lakóhelyről.

    Amennyiben Ön is szeretne részese lenni ennek a különleges helynek, és kérdései merülnének fel a telek adottságaival vagy a vásárlási folyamattal kapcsolatban, bizalommal kereshet minket. Segítünk Önnek abban, hogy a legjobb döntést hozza meg, és valóra váltsa álmait Orfű varázslatos környezetében.