Astora Márvány8

Eladó telek
Nyíregyháza, Bujtos, Bocskai

1/1
45 000 000 Ft45 M Ft 60 893 Ft/m2
739 m²

Részletes adatok

Telekméret: 739 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 555
Balansz Ingatlanstúdió
Balansz Ingatlanstúdió

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladó összközműves építési telek a Bocskai utcán!

Eladásra kínálunk egy 739 m²-es, összközműves építési telket a Bocskai utcában, közvetlenül a kórház mellett.

A telken egy bontandó ingatlan található.
A telek rendelkezik hivatalos FŐÉPÍTÉSZI OSZTÁLY dokumentummal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Telkek ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
61 e Ft
35 e Ft -75%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
45 M Ft m Ft
49.2 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Bujtos, Bocskai

Eladó telkek a környékről

Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

250 M Ft
6705 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

29 M Ft
1100 m²
0 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

15.5 M Ft
708 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

6.5 M Ft
5711 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

10 M Ft
6433 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

227.773 M Ft
6508 m²
Nyíregyháza, Ókistelekiszőlő, Százados utca
Eladó telek

Nyíregyháza

40 M Ft
4683 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

5.5 M Ft
4270 m²
0 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

21.9 M Ft
5200 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

16.9 M Ft
4503 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

14.5 M Ft
4537 m²
0 m²
Szatmárcseke, Nincs utca
Eladó telek

Szatmárcseke

5 M Ft
6900 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
1786 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

6 M Ft
1871 m²
Szatmárcseke, Nincs utca
Eladó telek

Szatmárcseke

5 M Ft
1500 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

14.5 M Ft
4537 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

119 M Ft
1394 m²
Nyíregyháza, Kertváros, Tiszavasvári út
Eladó telek

Nyíregyháza

89.9 M Ft
2.44 ha
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

38.9 M Ft
4164 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

59 M Ft
1.17 ha
Napkor
Eladó telek

Napkor

4 M Ft
616 m²
0 m²
Nyírtelek
Eladó telek

Nyírtelek

5 M Ft
1243 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

15 M Ft
3469 m²
0 m²
Nyírtelek