Astora Art House

Eladó telek
Nyíregyháza, földszint

1/1
15 000 000 Ft15 M Ft 4 688 Ft/m2
3200 m²
földszint

Részletes adatok

Telekméret: 3200 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 409
Bugyi Zsuzsa
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Nyíregyházán, Ságvári Kertváros csendes zsákutcájában, 3200 nm-es szántó eladó. 15 méteres utcafront, közművek az utcában. Kérem keressenek bizalommal. Az ingatlan azonosítója: 96884Érdeklődni: +36304092510

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

Telkek ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
5 e Ft
34 e Ft 86%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
15 M Ft m Ft
49.2 m Ft 70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, földszint

Eladó telkek a környékről

Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
1786 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

38.9 M Ft
4164 m²
Nagykálló
Eladó telek

Nagykálló

50 M Ft
1.2 ha
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

250 M Ft
6705 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

10 M Ft
6433 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

25.9 M Ft
863 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
1786 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

10.6 M Ft
841 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

59 M Ft
1.17 ha
Szatmárcseke, Nincs utca
Eladó telek

Szatmárcseke

5 M Ft
1500 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

105 M Ft
6978 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

29 M Ft
1100 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

5.5 M Ft
4270 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

24 M Ft
1781 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

11.9 M Ft
3075 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

227.773 M Ft
6508 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

14.5 M Ft
4537 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

16.9 M Ft
4503 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

23.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

14.5 M Ft
4537 m²
0 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

34.9 M Ft
2593 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

29 M Ft
1100 m²
0 m²
Nyírpazony
Eladó telek

Nyírpazony

6 M Ft
1871 m²
Nyíregyháza
Eladó telek

Nyíregyháza

10.6 M Ft
841 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok