Seven Pearl

Eladó telek
Monor

+ 4 kép 1/7
69 000 000 Ft69 M Ft 166 667 Ft/m2
414 m²

Részletes adatok

Telekméret: 414 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 505
Szilágyi Szilvia
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Ingatlanfejlesztők figyelem !
Eladó Monor városközpontjában többlakásos társasház építésre alkalmas telek.
Övezeti besorolása : Vt 2 . Közel négyzet alakú, sík, az utcafrontja kb. 20 m hosszú.
A telek az utcafrontról bekerített, üres, felépítmény nincs rajta.
Közművek a telken belül, illetve az utcában. de bővítés szükséges mindenképpen.
Részletekért hívjon bizalommal.

Referencia szám: M300759

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Telkek ára Monoron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Monor m² ár
167 e Ft
25 e Ft -573%
Ennek az ára
Monor átlagár
69 M Ft m Ft
49.5 m Ft -39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Monor

Eladó telkek a környékről

Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Monor
Eladó telek

Monor

43.5 M Ft
1142 m²
0 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Monor
Eladó telek

Monor

18.9 M Ft
577 m²
0 m²
Monor
Eladó telek

Monor

34.8 M Ft
1785 m²
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Monor
Eladó telek

Monor

60 M Ft
8.73 ha
Monor
Eladó telek

Monor

33.5 M Ft
700 m²
0 m²
Monor
Eladó telek

Monor

21.9 M Ft
662 m²
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Monor, Martinovics Ignác utca
Eladó telek

Monor

34.8 M Ft
1785 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Monor
Eladó telek

Monor

17.9 M Ft
798 m²
0 m²
Monor
Eladó telek

Monor

65 M Ft
2330 m²
Monor
Eladó telek

Monor

19.9 M Ft
830 m²
0 m²
Monor
Eladó telek

Monor

43.5 M Ft
1260 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok