NapForrás 20 - Buda

Eladó telek
Martonvásár, földszint

+ 1 kép 1/4
70 980 000 Ft70.98 M Ft 33 800 Ft/m2
2100 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 2100 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 849
Konrád Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladó ipari építési telek Martonvásáron – kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával

Martonvásáron, forgalmas, mégis rendezett ipari övezetben eladó egy Gksz-4 besorolású ipari telek, amely számos lehetőséget kínál vállalkozások és befektetők számára.

A terület ipari és kereskedelmi létesítmények, raktárak, csarnokok, illetve akár ipari társasházi formában is hasznosítható. Igény esetén könnyűszerkezetes, szendvicspanelből készült raktárcsarnok kivitelezését is vállaljuk, az Ön elképzeléseihez igazítva.

Elhelyezkedése kiemelkedően kedvező:

- könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel,
- kamionforgalom számára is ideális,
- a környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik.

A telek ipari igényeket kielégítő kapacitású közműellátottsággal bír, zárt, rendezett ipari környezetben található.

Kiváló választás mind saját vállalkozás elindításához vagy bővítéséhez, mind pedig hosszú távú befektetésként.

További információért keressen bizalommal elérhetőségeim egyikén!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Telkek ára Martonvásáron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Martonvásár m² ár
34 e Ft
59 e Ft 43%
Ennek az ára
Martonvásár átlagár
70.98 M Ft m Ft
68.1 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Martonvásár, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Felcsút
Eladó családi ház

Felcsút

141 M Ft
3 szoba
141 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

89 M Ft
3 szoba
110 m²
Óbarok
Eladó telek

Óbarok

89.9 M Ft
1.5 ha
0 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

21 M Ft
1800 m²
0 m²
Kápolnásnyék
Eladó telek

Kápolnásnyék

25 M Ft
5141 m²
0 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

57.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Martonvásár
Eladó telek

Martonvásár

61 M Ft
1119 m²
0 m²
Nadap
Eladó telek

Nadap

399 M Ft
6 ha
0 m²
Füle
Eladó családi ház

Füle

42.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

46 M Ft
2 szoba
47 m²
Alap
Eladó telek

Alap

1.9 M Ft
1474 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

20 M Ft
1300 m²
0 m²
Martonvásár
Eladó telek

Martonvásár

44.5 M Ft
1160 m²
0 m²
Soponya
Eladó telek

Soponya

3.5 M Ft
3172 m²
0 m²
Adony
Eladó telek

Adony

8.5 M Ft
1036 m²
0 m²
Martonvásár
Eladó telek

Martonvásár

44.5 M Ft
1160 m²
0 m²
Ercsi
Eladó telek

Ercsi

20 M Ft
1.5 ha
0 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

86.7 M Ft
4 szoba
120 m²
Martonvásár
Eladó telek

Martonvásár

44.5 M Ft
1160 m²
0 m²
Bicske
Eladó telek

Bicske

900 M Ft
9 ha
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

139 M Ft
5 szoba
160 m²
Székesfehérvár
Eladó telek

Székesfehérvár

7.5 M Ft
562 m²
0 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

11.2 M Ft
2632 m²
0 m²
Fehérvárcsurgó
Eladó telek

Fehérvárcsurgó

3564 M Ft
89.02 ha
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok