Oasis Residence

Eladó telek
Komló, Mecsekfalui út

1/1
88 990 000 Ft88.99 M Ft 4 015 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 22163 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999224
Tancsa-Bischof Ivett
Duna House - Pécs, Pécs Pláza

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Komlón a Mecsekfalui úton eladó egy 22163 nm-es enyhén lejtős telek.
I.ár: 88,99M Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Komlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komló m² ár
4 e Ft
3 e Ft -17%
Ennek az ára
Komló átlagár
88.99 M Ft m Ft
13.8 m Ft -544%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komló, Mecsekfalui út

Eladó ingatlanok a környékről

Kozármisleny, Úttelep utca
Eladó telek

Kozármisleny

21 M Ft
2162 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

99.9 M Ft
4 szoba
114 m²
Vokány
Eladó családi ház

Vokány

15.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Pécs, Bálics, Rodostó utca 28
Eladó téglalakás

Pécs

89.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

184 M Ft
9 + 2 szoba
420 m²
Majs
Eladó ipari ingatlan

Majs

249 M Ft
1367 m²
Pécs, Postavölgy, Nagypostavölgy alsó
Eladó telek

Pécs

6.9 M Ft
1054 m²
Komló, Kossuth akna utca
Eladó telek

Komló

75 M Ft
16.01 ha
Dunaszekcső
Eladó telek

Dunaszekcső

3.2 M Ft
636 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

86.9 M Ft
3 szoba
93 m²
Basal
Eladó telek

Basal

9 M Ft
1.06 ha
Komló, Alkotmány utca 82
Eladó téglalakás

Komló

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
57 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

110 M Ft
2 + 2 szoba
124 m²
Bóly
Eladó telek

Bóly

177.688 M Ft
2.54 ha
Orfű, Dollár utca
Eladó telek

Orfű

116 M Ft
1.1 ha
Monyoród
Eladó családi ház

Monyoród

29.9 M Ft
117 + 3 szoba
117 m²
Harkány
Eladó telek