River Life

Eladó telek
Keszthely

+ 4 kép 1/7
44 900 000 Ft44.9 M Ft 114 249 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 393 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3683815005
Orbán-Timár Kata
Duna House - Keszthely, Bercsényi Miklós utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Keszthelyen vízparthoz közel telek eladó!

Ez a 393 nm-es telek ideális választás lehet családi ház, vagy nyaraló építésére egyaránt.
A helyi építési szabályzatnak megfelelően egyszintes és kétszintes ház is kialakítható, melyekre az elkészült látványterveket a fotók között tekintheti meg.
Víz, villany, szennyvíz a telekre bevezetve, a gáz az utcában található.
A telek igény esetén kivitelezéssel, megépítéssel együtt is megvásárolható.

További információkért hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Keszthelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Keszthely m² ár
114 e Ft
57 e Ft -99%
Ennek az ára
Keszthely átlagár
44.9 M Ft m Ft
93.5 m Ft 52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Keszthely

Eladó telkek a környékről

Keszthely, Mikus Gyula sétány belterület Keszthely 3814/24, 3814/25 és 3814/26 hrsz
Eladó telek

Keszthely

779 M Ft
4365 m²
0 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

32 M Ft
1170 m²
0 m²
Zalaszentlászló
Eladó telek

Zalaszentlászló

20.74 M Ft
3636 m²
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

124.44 M Ft
1.68 ha
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

29.9 M Ft
2166 m²
0 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

52.9 M Ft
1463 m²
Kehidakustány
Eladó telek

Kehidakustány

27.5 M Ft
1580 m²
0 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

32 M Ft
1170 m²
0 m²
Zalakaros
Eladó telek

Zalakaros

9.9 M Ft
1057 m²
0 m²
Keszthely, Gyöngyvirág köz
Eladó telek

Keszthely

31.9 M Ft
1002 m²
Keszthely, Rákóczi út
Eladó telek

Keszthely

99 M Ft
1391 m²
Nagykanizsa, Március 15. tér
Eladó telek

Nagykanizsa

4.2 M Ft
1019 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

46.99 M Ft
1767 m²
Kustánszeg
Eladó telek

Kustánszeg

17.9 M Ft
5208 m²
0 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

250 M Ft
8564 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

21.9 M Ft
1055 m²
0 m²
Zalabér
Eladó telek

Zalabér

33.5 M Ft
1.5 ha
Felsőpáhok
Eladó telek

Felsőpáhok

35 M Ft
3951 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

25 M Ft
2895 m²
0 m²
Keszthely, Vadaskerti út
Eladó telek

Keszthely

2.5 M Ft
1215 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

124.44 M Ft
1.68 ha
0 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

62 M Ft
4107 m²
0 m²
Vonyarcvashegy
Eladó telek

Vonyarcvashegy