Eladó telek
Kecskemét, Belváros, Máriahegy tanya
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó telek leírása
Márihegyben, új házas környezetben, 844 nm.-es telek eladó!
Lfk övezeti zártkert, 2010-es telekalakítás. Ami alapján:- 20%-ban beépíthető- 4.5 méter magasság- Beépíthetőségi mód: Szabadon vagy oldalhatáron álló.
- Városi víz a telken belül- Villany a telken belül- Gázcsonk a telekhatáron
A telken jelenleg három felépítmény található.: - Egy 14 nm.-es szigetelt, klímával felszerelt könnyűszerkezetes ház.- Egy 32 nm.-es, garázsból kialakított szigetelt, könnyűszerkezetes, szobából, konyhából, fürdőszobából álló lakható lakrész.- Egy könnyűszerkezetes tároló.
További információkért, vagy megtekintéssel kapcsolatban, hívjon bizalommal.
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 18. Utoljára módosítva: 2026. 07. 04.
Telkek ára Kecskeméten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Kecskemét, Belváros, Máriahegy tanya