Seven Pearl

Eladó telek
Kecskemét

1/2
11 500 000 Ft11.5 M Ft 3 816 Ft/m2
3014 m²

Részletes adatok

Telekméret: 3014 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Boros Julianna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

A Green lakópark szomszédságában 3014 nm-es szőlő művelési ágú telek eladó.
A telek jelenleg termő gyümölcsfákkal telepített.
Telek alakítási feltételeknek jelenleg nem felel meg, viszont hobbi kertnek kitűnő választás.
A területen elhelyezhető jelenleg: konténerház, mobilház, és építési engedélyhez nem kötött
könnyű szerkezetes épület.
Közművek:
- villany 50 m-re a telektől
- gáz, tűzcsap 300 m-re a telektől
Buszmegálló legközelebb 800 m-re a Korhánközi úton, illetve a Kiskőrösi úton.

Bővebb információkért keressen bizalommal!

Kecskemét, Alsószéktó, gyümölcsös, hobbi kert,

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
4 e Ft
28 e Ft 87%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
11.5 M Ft m Ft
42.1 m Ft 73%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó telkek a környékről

Kunpeszér, Zártkert
Eladó telek

Kunpeszér

1.99 M Ft
891 m²
Felsőlajos
Eladó telek

Felsőlajos

6.2 M Ft
4144 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

1921.5 M Ft
21 ha
0 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

99 M Ft
3 ha
0 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

6 M Ft
6000 m²
0 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

85 M Ft
700 m²
0 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

61 M Ft
3.39 ha
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

46.9 M Ft
2942 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

6.5 M Ft
6790 m²
0 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

6 M Ft
6000 m²
0 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

8 M Ft
8500 m²
0 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

39.9 M Ft
4097 m²
0 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Va
Eladó telek

Kecskemét

32 M Ft
3.5 ha
0 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

8 M Ft
8500 m²
0 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

18 M Ft
6062 m²
0 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

10.5 M Ft
1.03 ha
Tiszaug
Eladó telek

Tiszaug

12.5 M Ft
3551 m²
Kecskemét, Alsószéktó tanya
Eladó telek

Kecskemét

11.9 M Ft
1795 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

6.5 M Ft
6000 m²
0 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

61 M Ft
3.39 ha
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

1921.5 M Ft
21 ha
0 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

16 M Ft
6799 m²
0 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

22.9 M Ft
2661 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

39.9 M Ft
4097 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

29 M Ft
3 szoba
80 m²