Eladó telek
Homokkomárom
Figyelem!
Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó telek leírása
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #183284 hivatkozási számú homokkomáromi telek.
Homokkomárom – gyümölcsös eladó, dupla területtel, jó megközelítéssel
Homokkomárom Helyiséglap településrészen kínálok eladásra egy kifüggesztéses eljárás alá tartozó, művelési ág szerinti gyümölcsöst, két helyrajzi számon.
A fő terület 2769 m², amelyen egy tégla oszlopokra épített, fém szerkezetű, egyterű szerszámtároló található. A vételár részét képezi a szemközti, 867 m²-es, szintén gyümölcsös besorolású terület is.
A két ingatlan között murvás út húzódik, így egész évben jól megközelíthető.
Jellemzők:
Nyugati tájolás
Villanyoszlop a telek előtt
A nagyobb terület végében napos, panorámás rész
A kisebb terület meredekebb, hűvösebb fekvésű
Növényállomány: naspolya, több gesztenyefa
Jórészt érintetlen, természetközeli környezet
Az ingatlan ideális választás lehet gazdálkodásra, pihenőkertnek vagy befektetésnek.
További információért keressen bizalommal!
Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó homokkomáromi telek, vagy bármely más telek és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #183284
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.
A telek vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.
További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.
Hirdetés feltöltve: 2026. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 08. 06.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Homokkomárom