Aerogate Homes

Eladó telek
Hódmezővásárhely

+ 2 kép 1/5
31 500 000 Ft31.5 M Ft 409 091 Ft/m2
2 szoba
77 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1399 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 263
Brilla László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

 

H&P azonosító: #23350

 

BRILLA LÁSZLÓ ingatlanreferens, Tel.: 06/70-263-82-86

 

Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást SMS-ben a 06-70-628-1033-as telefonszámon!

 

Eladó, egy Hódmezővásárhelyi építési telek, Új-Kishomokon! 

 

 

A telek főbb jellemzői:

 

Lokáció: Új-Kishomok. Beépíthetőség: 30%

Össz telek méret: 1399 nm, ingatlan: 77nm

Elosztása: szoba, konyha, tároló

Kiváló akár saját részre, akár befektetésnek. 

Víz, Villany és Csatorna a telken belül, gáz a kapu elején

   

Home & People azonosító: #23350

 

Irányár: 31.500.000,- Ft

 

Ha felkeltettem érdeklődését kérem, hívjon bizalommal!

Ha hasonló ingatlant keres, szívesen állok rendelkezésére. 

Szeged és térsége legnagyobb ingatlanállományából válogathat.

Kizárólag nálunk!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Hódmezővásárhelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hódmezővásárhely m² ár
409 e Ft
71 e Ft -473%
Ennek az ára
Hódmezővásárhely átlagár
31.5 M Ft m Ft
29.7 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hódmezővásárhely

Eladó telkek a környékről

Hódmezővásárhely
Eladó telek

Hódmezővásárhely

6 M Ft
3.98 ha
0 m²
Hódmezővásárhely
Eladó telek

Hódmezővásárhely

60 M Ft
1.22 ha
0 m²
Hódmezővásárhely
Eladó telek

Hódmezővásárhely

10.55 M Ft
459 m²
0 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

26.9 M Ft
1300 m²
Csongrád
Eladó telek

Csongrád

199 M Ft
3.4 ha
Szeged
Eladó telek

Szeged

23.9 M Ft
800 m²
Hódmezővásárhely
Eladó telek

Hódmezővásárhely

14.999 M Ft
1356 m²
0 m²
Balástya
Eladó telek

Balástya

47 M Ft
15 ha
Szeged, Szőreg, Föld
Eladó telek

Szeged

39 M Ft
3723 m²
0 m²
Hódmezővásárhely
Eladó telek

Hódmezővásárhely

39.9 M Ft
1.19 ha
Szeged
Eladó telek

Szeged

5.5 M Ft
2.13 ha
0 m²
Hódmezővásárhely
Eladó telek

Hódmezővásárhely

73 M Ft
1.22 ha
Hódmezővásárhely
Eladó telek

Hódmezővásárhely