Aerogate Homes

Eladó telek
Hajdúsámson

+ 1 kép 1/4
14 000 000 Ft14 M Ft 15 556 Ft/m2
900 m²

Részletes adatok

Telekméret: 900 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234094
Lövei Angéla
Duna House Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Debrecen vonzáskörzetében, Sámsonkert központjához közel, a Szűcs utcával párhuzamos utcában eladó egy 900 nm-es telek.

-A telek körbe van kerítve, villany vezeték telken belül, míg a víz, - gáz az utcában található.
-A területen belül található egy fából készült tároló, illetve egy fúrott kút.
-Az ingatlan földhivatali besorolása, zártkert.
-Utcafronti szélesség 15 méter
-Beépíthetősége a művelési ág alól való kivonás után és részleges közművesítettség biztosítása esetén 30%

Megtekintéssel kapcsolatban várom hívását!

14000000 Ft

Referencia szám: TK023047

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
16 e Ft
18 e Ft 15%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
14 M Ft m Ft
55.4 m Ft 75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó telkek a környékről

Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

195 M Ft
7158 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

9.9 M Ft
1024 m²
Debrecen, Kerekestelep, Szávay Gyula utca
Eladó telek

Debrecen

61.14 M Ft
5095 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

12.9 M Ft
879 m²
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

113.9 M Ft
1238 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

9.9 M Ft
986 m²
0 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

14.5 M Ft
838 m²
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

200 M Ft
1033 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

25 M Ft
1632 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

12.9 M Ft
862 m²
0 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

9.99 M Ft
1036 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

25 M Ft
992 m²
0 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

8.9 M Ft
1253 m²
0 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

15 M Ft
802 m²
Debrecen, Diószegi út
Eladó telek

Debrecen

600 M Ft
13.3 ha
Hajdúhadház
Eladó telek

Hajdúhadház

21 M Ft
4806 m²
Hajdúsámson
Eladó telek