Aerogate Homes

Eladó telek
Hajdúsámson

76 200 000 Ft76.2 M Ft 30 371 Ft/m2
2509 m²

Részletes adatok

Telekméret: 2509 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Koroknainé Erzsébet
OC Debrecen

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Debrecen vonzáskörzetében, Debrecenből négysávos úton megközelíthető,
működő ipari-kereskedelmi környezetben található 2509 nm-es telek eladó.
A telek összközműves, érvényes építési engedéllyel rendelkezik.
Az ár az ÁFA-t tartalmazza, ár 60.000.000 Ft + ÁFA

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
30 e Ft
18 e Ft -65%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
76.2 M Ft m Ft
55.4 m Ft -37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó telkek a környékről

Debrecen
Eladó telek

Debrecen

200 M Ft
1033 m²
Debrecen, Diószegi út
Eladó telek

Debrecen

600 M Ft
13.3 ha
Debrecen, Kerekestelep, Szávay Gyula utca
Eladó telek

Debrecen

61.14 M Ft
5095 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

76.2 M Ft
2002 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

142 M Ft
1.24 ha
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

19.9 M Ft
5263 m²
0 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

141.18 M Ft
8824 m²
0 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

23 M Ft
820 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

15.2 M Ft
1123 m²
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

291 M Ft
2.91 ha
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

13.8 M Ft
683 m²
0 m²
Hajdúhadház
Eladó telek

Hajdúhadház

21 M Ft
4806 m²
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

34 M Ft
6000 m²
Debrecen, Nagysándortelep
Eladó telek

Debrecen

105 M Ft
1.2 ha
0 m²
Hajdúsámson, Mécses utca
Eladó telek

Hajdúsámson

14 M Ft
900 m²
Hajdúszoboszló
Eladó telek

Hajdúszoboszló

850 M Ft
2.38 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

3750 M Ft
25.11 ha
0 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

25 M Ft
1632 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

149 M Ft
621 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

25 M Ft
992 m²
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

18 M Ft
5224 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

14.5 M Ft
838 m²
0 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

9.9 M Ft
1024 m²
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

9.99 M Ft
1036 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápiószőlős
Eladó családi ház