BAM Living

Eladó telek
Győr

1/1
56 000 000 Ft56 M Ft 87 500 Ft/m2
640 m²

Részletes adatok

Telekméret: 640 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 331
Otthon Start Ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Szitásdomb 2. városrészben lakóövezeti építési telek eladó!

A telek nagysága: 640 m2, 30 %- ban beépíthető, körbekerített, összközműves.

Megtekinthető telefonos egyeztetést követően, hét végén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

Telkek ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
88 e Ft
59 e Ft -48%
Ennek az ára
Győr átlagár
56 M Ft m Ft
65.7 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó telkek a környékről

Győr
Eladó telek

Győr

19.8 M Ft
2485 m²
Győr
Eladó telek

Győr

150 M Ft
1 ha
0 m²
Győr, Déli iparterület, Tatai
Eladó telek

Győr

52 M Ft
1153 m²
0 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

50.2 M Ft
6275 m²
Harka
Eladó telek

Harka

11.5 M Ft
1130 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

18 M Ft
3588 m²
Sopron, Győri út
Eladó telek

Sopron

42.5 M Ft
5671 m²
Győr
Eladó telek

Győr

16 M Ft
1700 m²
0 m²
Győr
Eladó telek

Győr

17.7 M Ft
3620 m²
0 m²
Győr, Gyárváros, Vonal
Eladó telek

Győr

4.9 M Ft
846 m²
0 m²
Győr
Eladó telek

Győr

17.5 M Ft
4262 m²
0 m²
Győr
Eladó telek

Győr

11.8 M Ft
1717 m²
0 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

34.5 M Ft
5304 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

26.04 M Ft
1736 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

25.5 M Ft
980 m²
Győr, Tölgyes utca
Eladó telek

Győr

10 M Ft
1897 m²
Győr
Eladó telek

Győr

42.5 M Ft
7000 m²
0 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

67.966 M Ft
3998 m²
Győr
Eladó telek

Győr

225 M Ft
2.96 ha
Harka
Eladó telek

Harka

11.5 M Ft
1130 m²
Harka
Eladó telek

Harka

11.5 M Ft
1131 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

173.689 M Ft
1.24 ha
Harka
Eladó telek

Harka

125 M Ft
1.55 ha
Győr
Eladó telek

Győr

17.5 M Ft
4262 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bag
Eladó családi ház

Bag

110 M Ft
5 szoba
320 m²
Nagyhegyes
Eladó családi ház

Nagyhegyes

92900 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Csabacsűd
Eladó családi ház

Csabacsűd

21 M Ft
3 szoba
125 m²
Sumony
Eladó családi ház

Sumony

19 M Ft
4 szoba
120 m²