Aerogate Homes

Eladó telek
Győr

56 000 000 Ft56 M Ft 101 818 Ft/m2
550 m²

Részletes adatok

Telekméret: 550 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 946
Raczenböck Erzsébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

GYŐRSZABADHEGY AZON VÁROSRÉSZÉN AHOL DINAMIKUS ÜZLETI ÉLET VAN:
TELEK ELADÓ!

Hozza ide vállalkozását, beruházását, építkezzen a garantált siker érdekében és nyisson üzletet, mert itt a forgalom garantált! Szolgáltatások sokfélesége működik e környéken.

Forgalmas út mentés helyezkedik el, kiváló közlekedés, aszfaltos út (telken belül is), rendezett, körbekerített, üzleti-kereskedelmi tevékenységre alkalmas, 20 m széles telek az egyik legjobb adottságú építési telek a környéken. A telken áll egy konténer melyet lehetőség van megvásárolni + 5.000.000.-Ft-ért.

A telek főbb adottságai:
-550 nm
-falusias besorolási övezet (Lf05)
-30 %-os beépíthetőség
-7 méteres építménymagasság
-20 méteres utcafront
-szabadonálló épületelhelyezés
-víz- villany-csatorna a telken belül, gáz az utcában
-üzleti tevékenységre alkalmas engedéllyel rendelkezik

Páratlan lehetőség, ritka alkalom családok, befektetők és építési vállalkozók részére!
Amennyiben felkeltette érdeklődését, akkor megtekintés és további információkért keressen bizalommal: Raczenböck Erzsébet

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Telkek ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
102 e Ft
59 e Ft -72%
Ennek az ára
Győr átlagár
56 M Ft m Ft
65.7 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó telkek a környékről

Sopron, Győri út
Eladó telek

Sopron

42.5 M Ft
5671 m²
Harka
Eladó telek

Harka

11.5 M Ft
1130 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

34.5 M Ft
5304 m²
Győr
Eladó telek

Győr

120 M Ft
1.19 ha
Sopron
Eladó telek

Sopron

5.59 M Ft
1398 m²
Győr
Eladó telek

Győr

480 M Ft
4 ha
0 m²
Győr
Eladó telek

Győr

7.5 M Ft
857 m²
0 m²
Győr
Eladó telek

Győr

17.7 M Ft
3620 m²
0 m²
Győr
Eladó telek

Győr

42.5 M Ft
7000 m²
0 m²
Győr
Eladó telek

Győr

74.99 M Ft
4732 m²
Győr
Eladó telek

Győr

225 M Ft
2.96 ha
Győr
Eladó telek

Győr

17.5 M Ft
4262 m²
0 m²
Győr, Tölgyes utca
Eladó telek

Győr

10 M Ft
1897 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

26.04 M Ft
1736 m²
Harka
Eladó telek

Harka

125 M Ft
1.55 ha
Harka
Eladó telek

Harka

11.5 M Ft
1130 m²
Győr
Eladó telek

Győr

11.8 M Ft
1717 m²
0 m²
Sopron, Győri út
Eladó telek

Sopron

19.9 M Ft
4227 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

173.689 M Ft
1.24 ha
Sopron
Eladó telek

Sopron

250 M Ft
4250 m²
Győr
Eladó telek

Győr

59.9 M Ft
1250 m²
0 m²
Gyömöre
Eladó telek

Gyömöre

9.5 M Ft
3240 m²
0 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

18 M Ft
3588 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

12.5 M Ft
70 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó családi ház

Balatonszemes

95 M Ft
4 szoba
82 m²
Andornaktálya
Eladó családi ház

Andornaktálya

35.9 M Ft
2 + 2 szoba
840 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

89.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Himesháza
Eladó családi ház

Himesháza

30 M Ft
3 szoba
92 m²