River Life

Eladó telek
Győr

1/2
457 500 000 Ft457.5 M Ft 19 380 Ft/m2
2.36 ha

Részletes adatok

Telekméret: 23607 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Nagy Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Győr, a Nyugat-Dunántúl gazdasági motorja, kiváló elhelyezkedésének és fejlett infrastruktúrájának köszönhetően az egyik legjelentősebb ipari központ Magyarországon. Az M1-es autópálya mentén fekvő város nemcsak logisztikai szempontból kiemelkedő, hanem stabil gazdasági és ipari háttérrel is rendelkezik, amely vonzóvá teszi a befektetők és fejlesztők számára.
Az eladó fejlesztési telek Győr belterületén egy felüljáró és a vasút kereszteződésénél található. Megközelíthetősége mind a városon keresztül, mind az M1-es autópálya felől is ideális.
A telek önálló közmű rákötéssel nem rendelkezik, de a közművekre a határoló útról a rácsatlakozás biztositott. Az ingatlan környezetében főként ipari és kereskedelmi tevékenység folyik, nincsenek kiemelten védett és érzékeny létesítmények, intézmények, természeti vagy tájképi elemek, így ipari célú hasznosításra ideális választás.

Övezeti besorolás: Gipe (10/S/50/25-/125/03-//040) “egyéb ipari övezet”
Megengedett beépítettség: 50%
Beépítési mód: szabadon álló
Legkisebb zöldfelület: 25%
Legnagyobb építmény magasság: 12,5 m
Megengedett szintek száma : 3

Az eladási ár nettó ár, további áfa terheli.
Várjuk szíves érdeklődését!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
19 e Ft
59 e Ft 67%
Ennek az ára
Győr átlagár
457.5 M Ft m Ft
65.7 m Ft -596%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó telkek a környékről

Győr
Eladó telek

Győr

74.99 M Ft
4732 m²
Győr
Eladó telek

Győr

215 M Ft
1.4 ha
0 m²
Sopron, Győri út
Eladó telek

Sopron

19.9 M Ft
4227 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

25.5 M Ft
980 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

67.966 M Ft
3998 m²
Győr
Eladó telek

Győr

74.9 M Ft
7286 m²
0 m²
Győr
Eladó telek

Győr

42.5 M Ft
7000 m²
0 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

5.59 M Ft
1398 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

173.689 M Ft
1.24 ha
Sopron
Eladó telek

Sopron

14 M Ft
2.28 ha
Sopron
Eladó telek

Sopron

50.2 M Ft
6275 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

34.5 M Ft
5304 m²
Győr
Eladó telek

Győr

89.999 M Ft
1180 m²
0 m²
Harka
Eladó telek

Harka

125 M Ft
1.55 ha
Győr
Eladó telek

Győr

150 M Ft
1 ha
0 m²
Győr, Gyárváros, Vonal
Eladó telek

Győr

4.9 M Ft
846 m²
0 m²
Harka
Eladó telek

Harka

11.5 M Ft
1130 m²
Győr
Eladó telek

Győr

193 M Ft
1 ha
0 m²
Győr
Eladó telek

Győr

215.496 M Ft
1.2 ha
0 m²
Győr
Eladó telek

Győr

120 M Ft
1.19 ha
Sopron
Eladó telek

Sopron

58.3 M Ft
3021 m²
0 m²
Győr, Déli iparterület, Tatai
Eladó telek

Győr

52 M Ft
1153 m²
0 m²
Győr, Tölgyes utca
Eladó telek

Győr

10 M Ft
1897 m²
Győr
Eladó telek

Győr

11.8 M Ft
1717 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kondoros
Eladó családi ház

Kondoros

25 M Ft
4 szoba
150 m²
Bag
Eladó ikerház

Bag

93 M Ft
3 szoba
67 m²
Marcalgergelyi
Eladó családi ház

Marcalgergelyi

31 M Ft
2 + 1 szoba
120 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

19.9 M Ft
4 szoba
136 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12