Astora Olive Club House

Eladó telek
Gyömrő

+ 1 kép 1/4
450 000 000 Ft450 M Ft 11 590 Ft/m2
3.88 ha

Részletes adatok

Telekméret: 38827 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 622
Virág Olga
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Gyömrő KÜLTERÜLETÉN ELADÓ 38 827 m2-es MEZŐGAZDASÁGI TELEK!Szántóföldekkel körbevett terület. Egy számon nyilvántartott telek. JOGILAG RENDEZETT, TEHERMENTES sík, karbantartott telek beépíthetősége jelenleg 3 % Közelében Ipari területek Közeli közműcsatlakozási lehetőség MÁ-1 övezetJelenleg bérbe adott terület.További információkért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2024. 05. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Telkek ára Gyömrőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyömrő m² ár
12 e Ft
24 e Ft 51%
Ennek az ára
Gyömrő átlagár
450 M Ft m Ft
87.1 m Ft -417%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyömrő

Eladó telkek a környékről

Gyömrő
Eladó telek

Gyömrő

89.9 M Ft
1653 m²
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Gyömrő, Üllői út
Eladó telek

Gyömrő

89.9 M Ft
3783 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Gyömrő
Eladó telek

Gyömrő

79.5 M Ft
3904 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Gyömrő
Eladó telek

Gyömrő

1.5 M Ft
2306 m²
Gyömrő
Eladó telek

Gyömrő

79.5 M Ft
3904 m²
Gyömrő
Eladó telek

Gyömrő

13.9 M Ft
858 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4490.375 M Ft
43.69 ha
0 m²
Gyömrő
Eladó telek

Gyömrő

450 M Ft
3.88 ha
Gyömrő
Eladó telek

Gyömrő

500 M Ft
2.8 ha
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Gyömrő
Eladó telek

Gyömrő

2308.362 M Ft
6.31 ha
0 m²
Gyömrő
Eladó telek

Gyömrő

25.4 M Ft
1202 m²
0 m²
Gyömrő
Eladó telek

Gyömrő

450 M Ft
45000 ha
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok