Eladó telek
Gödöllő
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó telek leírása
Eladó Gödöllő,Haraszt részén egy 1664 m2 ingatlan, amin elhejezkedik 100 m2-es kádárkocka jellegű építmeny,ami ízlés szerint bontandó vagy alapos felújítást igényel.(a falak meghagyása kb 10 % megtakarítás az építkezés kölcségéből).A területre sorház építhető,nem megosztható a terület mert nem éri el a 2000-m2- tert a területe.A telek családi házas részen található,nem zsúfolt,ideális közlekedés,kényelmessen lakható környék.Területen ásott kút a ház alatt pince található.Új vásárló egyszerre nyaralót és lakó ingatlant szerez meg magának(ritka lehetőség ez).Képeken látható kert és igen kimagasló zöld övezet.Kertészkedni önfentartáshoz alapotadó lehetőséget nyújt ez a ritka lehetőség.
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 18. Utoljára módosítva: 2025. 09. 18.
Telkek ára Gödöllőn
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Gödöllő