Astora Art House

Eladó telek
Gárdony

+ 1 kép 1/4
23 900 000 Ft23.9 M Ft 12 592 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1898 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622945017
Varju Gabriella
Duna House - Gárdony, Balatoni út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Gárdony, zártkerti övezetében - eladó egy 1.898 nm-es telek.

Csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában található.
Kifüggesztés köteles, mert a tulajdoni lapon Zártkert, szőlő besorolása van.
3%-os beépíthetősége van, gazdasági épület építhető rá.

17 méter széles az utcafront.

32 amper a rendelkezésre áll a telken belül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Gárdonyban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gárdony m² ár
13 e Ft
24 e Ft 47%
Ennek az ára
Gárdony átlagár
23.9 M Ft m Ft
63 m Ft 62%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gárdony

Eladó telkek a környékről

Gárdony
Eladó telek

Gárdony

210 M Ft
4751 m²
Gárdony
Eladó telek

Gárdony

614 M Ft
10.23 ha
0 m²
Óbarok
Eladó telek

Óbarok

89.9 M Ft
1.5 ha
0 m²
Nadap
Eladó telek

Nadap

399 M Ft
6 ha
0 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

14.9 M Ft
2605 m²
0 m²
Kápolnásnyék
Eladó telek

Kápolnásnyék

25 M Ft
5141 m²
0 m²
Gárdony
Eladó telek

Gárdony

11.9 M Ft
1401 m²
0 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

21 M Ft
1800 m²
0 m²
Alap
Eladó telek

Alap

1.9 M Ft
1474 m²
Gárdony
Eladó telek

Gárdony

11.9 M Ft
1042 m²
0 m²
Pusztavám
Eladó telek

Pusztavám

16 M Ft
4918 m²
0 m²
Mór
Eladó telek

Mór

4.3 M Ft
4667 m²
0 m²
Gárdony
Eladó telek

Gárdony

42.9 M Ft
1186 m²
Gárdony
Eladó telek

Gárdony

13.4 M Ft
2896 m²
Gárdony
Eladó telek

Gárdony

34.5 M Ft
817 m²
Gárdony
Eladó telek

Gárdony

18 M Ft
4364 m²
0 m²
Gárdony
Eladó telek

Gárdony

39.9 M Ft
4000 m²
Sukoró
Eladó telek

Sukoró

8.5 M Ft
1500 m²
0 m²
Gárdony
Eladó telek

Gárdony

210 M Ft
4751 m²
0 m²
Gárdony
Eladó telek

Gárdony

18 M Ft
4364 m²
Gárdony, Géza fejedelem útja
Eladó telek

Gárdony

11.9 M Ft
1042 m²
Iváncsa
Eladó telek

Iváncsa

14.9 M Ft
2797 m²
0 m²
Gárdony
Eladó telek

Gárdony

18 M Ft
4364 m²
Gárdony
Eladó telek

Gárdony

54 M Ft
4521 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Rétság
Eladó téglalakás

Rétság

34.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Ostffyasszonyfa
Eladó családi ház

Ostffyasszonyfa

37.9 M Ft
5 szoba
494 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás