Astora Art House

Eladó telek
Fót

+ 7 kép 1/10
27 200 000 Ft27.2 M Ft 9 064 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 3001 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3627814741
Jászter Noémi
Duna House - Fót

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Fót Panorámás  Külterületi telek !

Eladásra kínálok Fóton Csomád közvetlen közelébe egy 3001 nm nagyságú Panorámás  Telket.

A telek körbe van kerítve, áram közvetlenül a kerítés mentén.
A környék maximálisan csendes-nyugodt, alkalmas állattartásra is.
Per és tehermentes.

További információkért kérem hívjon.

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Fóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fót m² ár
9 e Ft
22 e Ft 59%
Ennek az ára
Fót átlagár
27.2 M Ft m Ft
71.1 m Ft 62%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fót

Eladó telkek a környékről

Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Fót
Eladó telek

Fót

24.9 M Ft
2.88 ha
Fót
Eladó telek

Fót

1965.228 M Ft
7.16 ha
0 m²
Üllő
Eladó telek

Üllő

775 M Ft
6.2 ha
Fót
Eladó telek

Fót

119.9 M Ft
1338 m²
Fót
Eladó telek

Fót

15 M Ft
3000 m²
0 m²
Fót
Eladó telek

Fót

26 M Ft
2.22 ha
Fót
Eladó telek

Fót

22 M Ft
1000 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Fót
Eladó telek

Fót

46 M Ft
1000 m²
0 m²
Fót
Eladó telek

Fót

274.912 M Ft
1 ha
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Fót
Eladó telek

Fót

57 M Ft
1379 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Fót
Eladó telek

Fót

24.99 M Ft
996 m²
Fót
Eladó telek

Fót

25 M Ft
996 m²
Fót
Eladó telek

Fót

42 M Ft
1035 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Fót, Nincs utca
Eladó telek

Fót

15 M Ft
3000 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Fót
Eladó telek

Fót

27.9 M Ft
1152 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Villány
Eladó családi ház

Villány

31 M Ft
1 szoba
35 m²
Fonyód, Rózsa utca
Eladó ikerház

Fonyód