City Pearl

Eladó telek
Fertőd

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

1/1
14 500 000 Ft14.5 M Ft 2 050 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 7073 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 629
Vargáné Tóth Valéria
Szalay& Kardos Ingatlan Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladó Fertődön egy 7073 nm-es külterületi telek, belterületek közvetlen szomszédságában.

A terület csendes, nyugodt környezetben található.

Vállalkozó szelleműeknek kiváló lehetőség!

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, kérem hívjon bizalommal 0670-629 0259

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 04. Utoljára módosítva: 2026. 04. 29.

Telkek ára Fertődön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fertőd m² ár
2 e Ft
10 e Ft 80%
Ennek az ára
Fertőd átlagár
14.5 M Ft m Ft
37.5 m Ft 61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fertőd

Eladó ingatlanok a környékről

Pásztori
Eladó családi ház

Pásztori

32.5 M Ft
1 szoba
65 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

58.3 M Ft
3021 m²
0 m²
Mosonszolnok
Eladó családi ház

Mosonszolnok

87.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

110 M Ft
4 szoba
97 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

55.49 M Ft
3 + 1 szoba
104 m²
Győrújfalu
Eladó családi ház

Győrújfalu

149.9 M Ft
4 szoba
156 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

34.5 M Ft
5304 m²
Jobaháza
Eladó családi ház

Jobaháza

28 M Ft
3 szoba
120 m²
Kapuvár
Eladó téglalakás

Kapuvár

67 M Ft
3 szoba
73 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

250 M Ft
4250 m²
Abda
Eladó családi ház

Abda

56.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

25.5 M Ft
980 m²
Gönyű
Eladó családi ház

Gönyű

35 M Ft
2 szoba
90 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

12.5 M Ft
70 m²
0 m²
Győrzámoly
Eladó családi ház

Győrzámoly

215 M Ft
2 szoba
155 m²
Gyömöre
Eladó telek

Gyömöre

9.5 M Ft
3240 m²
0 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó ikerház

Mosonmagyaróvár

89 M Ft
3 szoba
84 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

26.04 M Ft
1736 m²
Harka
Eladó telek

Harka

125 M Ft
1.55 ha
Écs
Eladó családi ház

Écs

22 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

40 M Ft
2 szoba
42 m²
Harka
Eladó telek

Harka

11.5 M Ft
1130 m²
Sopron
Eladó telek

Sopron

5.59 M Ft
1398 m²
Fertőd
Eladó telek

Fertőd

10.8 M Ft
800 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Karád, Kodály utca
Eladó családi ház

Karád

24.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Bak
Eladó családi ház