River Life

Eladó telek
Érd

1/2
39 900 000 Ft39.9 M Ft 11 243 Ft/m2
3549 m²

Részletes adatok

Telekméret: 3549 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kekk Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

BEFEKTETŐKNEK ! Pest megye, Érd, Ófalu, TELEK eladó.

3549 nm telekrész eladó!

A hatályos HÉSZ szerint az ingatlanra jelenleg nem lehet építkezni.

Későbbiekben, amennyiben feloldják az építési tilalmat, akkor a HÉSZ szerint a telek Lke-8 övezetbe tartozik és ennek megfelelően lehet építkezni.

Az adatok tájékoztató jellegűek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
11 e Ft
205 e Ft 95%
Ennek az ára
Érd átlagár
39.9 M Ft m Ft
64.3 m Ft 38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó telkek a környékről

Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Érd
Eladó telek

Érd

69.9 M Ft
1618 m²
Érd
Eladó telek

Érd

129 M Ft
1021 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

50.8 M Ft
1473 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

54.9 M Ft
1000 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Tápiógyörgye
Eladó telek

Tápiógyörgye

3 M Ft
719 m²
0 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

37.9 M Ft
1369 m²
Érd
Eladó telek

Érd

99.8 M Ft
3030 m²
Érd
Eladó telek

Érd

59.9 M Ft
1709 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

79 M Ft
704 m²
Érd
Eladó telek

Érd

39.9 M Ft
1473 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

45 M Ft
1300 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

50.8 M Ft
1473 m²
0 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Érd, Parkváros, Citromfa utca
Eladó telek

Érd

62.9 M Ft

Falusi CSOK ingatlanok

Szentmártonkáta
Eladó családi ház

Szentmártonkáta