Astora Olive Club House

Eladó telek
Érd

+ 1 kép 1/4
46 900 000 Ft46.9 M Ft 81 850 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 573 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 231
Kósa Edina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Építse Meg Álmai Házát erre a Vincellér városrészen lévő telekre!

VT-2 ÖVEZETBEN TALÁLHATÓ!

A telek:
elektromos, szennyvíz csatorna és vezetékes víz közművekkel ellátott.

Utcafrontja észak-északnyugati
fekvésű, síknak mondható, keleti irányban nagyon enyhén lejt.

Az építési övezet zártsorú beépítésű, de az utcában jellemzően szabadon álló
beépítésű családi házak állnak, így tervezett épület is 3 m oldalkerttel, 6 m
előkerttel épül.

A telekre egy Bruttó 146nm ház előzetes tervei elkészültek!

Szép napot sikeres vásárlást kívánok!

Köszönöm hogy időt szánt a hirdetésemre!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
82 e Ft
205 e Ft 60%
Ennek az ára
Érd átlagár
46.9 M Ft m Ft
64.3 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó telkek a környékről

Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Érd
Eladó telek

Érd

37.9 M Ft
1369 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Érd
Eladó telek

Érd

140 M Ft
4271 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

110 M Ft
813 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

79 M Ft
704 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

50.8 M Ft
1473 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

95 M Ft
4282 m²
Érd
Eladó telek

Érd

99.8 M Ft
3030 m²
Érd
Eladó telek

Érd

69.9 M Ft
1618 m²
Érd
Eladó telek

Érd

14.9 M Ft
1389 m²
Érd
Eladó telek

Érd

29.9 M Ft
934 m²
0 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

25.9 M Ft
2926 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Mándok, Mónus Illés utca 12
Eladó családi ház