River Life

Eladó telek
Érd

+ 6 kép 1/9
66 500 000 Ft66.5 M Ft 50 265 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1323 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3623998202
Borbély Eszter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Érd Parkváros csendes utcájában eladó egy 1323 m2-es, hangulatos, gyönyörű telek.A telek hátsó frontja már természet védelmi terület, élvezhetik a természetet, kiváló kutyasétáltatásra, túrázásra, biciklizéshez, beépítetlen marad.
Övezeti besorolása: LKE 1
Beépíthetősége: 25 %
Homlokzatmagasság: 6 méterZöldfelület: 50%Első és hátsó kert: 6 méter, oldalt: 3-3 méter
Közmű: villany, víz, csatorna telken belül, gáz az utcában.
Az ingatlan 1/1 tulajdonú tehermentes, azonnal birtokba vehető.
Iskola, óvoda, buszmegálló, M7 felhajtó, Insterspar perceken belül megtalálhatóak autóval.
További információkért hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
50 e Ft
205 e Ft 76%
Ennek az ára
Érd átlagár
66.5 M Ft m Ft
64.3 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó telkek a környékről

Érd
Eladó telek

Érd

44.9 M Ft
1075 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

37.9 M Ft
1369 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

29.9 M Ft
934 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

95 M Ft
4282 m²
Érd
Eladó telek

Érd

64.9 M Ft
800 m²
Érd
Eladó telek

Érd

50.8 M Ft
1473 m²
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Érd, Ófalu, Kerülő utca
Eladó telek

Érd

5.5 M Ft
44 m²
Érd
Eladó telek

Érd

45 M Ft
1300 m²
Érd
Eladó telek

Érd

14.9 M Ft
1389 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Érd, Parkváros, Citromfa utca
Eladó telek

Érd

62.9 M Ft
Érd
Eladó telek

Érd

54.9 M Ft
1000 m²
0 m²
Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

50.8 M Ft
1473 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Érd
Eladó telek

Érd

129 M Ft
1021 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²
Érd
Eladó telek

Érd

59.9 M Ft
1709 m²
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Érd
Eladó telek

Érd

54.9 M Ft
1515 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Érd, Névtelen utca
Eladó telek

Érd

27 M Ft
1410 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Fertőd
Eladó családi ház

Fertőd

140.91 M Ft
4 + 2 szoba
190 m²
Tóalmás
Eladó családi ház

Tóalmás

38.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kunadacs
Eladó családi ház