Astora Art House

Eladó telek
Dunabogdány

+ 4 kép 1/7
58 500 000 Ft58.5 M Ft 28 761 Ft/m2
2034 m²

Részletes adatok

Telekméret: 2034 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 312
Fodor Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Dunakanyar, csodás kilátás, sík építési telek akár ikerház építésére isA méltán kedvelt Dunabogdányban, csendes utcában eladó egy 2034 nm, belterületi, lakóövezeti, építési telek. Lke-5 övezetbe tartozik, így 25 %-ban beépíthető, 5,5 m a megengedett építmény magasság. Ez lehetővé teszi egy hatalmas alapterületű, egy szintes ház, vagy akár egy ikerház építését is. Nyélen kell megközelíteni, a hasznos alapterület kb 1650 nm. Közművek a telek előtt az utcában találhatóak.A Duna part, éttermek, buszmegálló 5 perces sétára vannak, a központ is elérhető 15 perc alatt kényelmesen.

58500000 Ft
Érd: Fodor Sándor tel.:+36/20-312-74-15 fodor.sandor@dh.hu

Referencia szám: TK027160-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Telkek ára Dunabogdányban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunabogdány m² ár
29 e Ft
21 e Ft -37%
Ennek az ára
Dunabogdány átlagár
58.5 M Ft m Ft
22.6 m Ft -159%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunabogdány

Eladó telkek a környékről

Szigetszentmiklós
Eladó telek

Szigetszentmiklós

55 M Ft
2776 m²
0 m²
Dunabogdány
Eladó telek

Dunabogdány

19.5 M Ft
699 m²
0 m²
Dunabogdány
Eladó telek

Dunabogdány

19.5 M Ft
699 m²
0 m²
Dunabogdány
Eladó telek

Dunabogdány

17.9 M Ft
734 m²
0 m²
Csömör, Híd utca
Eladó telek

Csömör

75 M Ft
3052 m²
0 m²
Dunabogdány
Eladó telek

Dunabogdány

26.5 M Ft
900 m²
Dunabogdány
Eladó telek

Dunabogdány

23.9 M Ft
1435 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Szentlőrinckáta
Eladó telek

Szentlőrinckáta

5.5 M Ft
1594 m²
Dunabogdány
Eladó telek

Dunabogdány

19.5 M Ft
699 m²
Dunabogdány
Eladó telek

Dunabogdány

19.5 M Ft
637 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft