Eladó telek
Debrecen
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó telek leírása
Debrecen a Fészek Lakóparkban építési telek eladó
Debrecen dinamikusan fejlődő részén a Fészek Lakóparkban egy 1550 m²-es építési telek, amely kiváló lehetőséget kínál családi ház, ikerház kialakítására.
A telek egyik legnagyobb előnye a 29 méteres utcafront, amely számos beépítési lehetőséget biztosít, miközben tágas, jól kihasználható területet kínál a leendő tulajdonos számára.
Főbb jellemzők:
Telekterület: 1550 m²
Utcafront: 29 méter
Építési előírás 30 % szabadon álló beépíthetőség
Beépítési magasság 6 m
Csatorna, víz, engedélyeztetett fúrt kút a telken belül
Csendes környezet
Új építésű ingatlanok szomszédságában
Kiváló megközelíthetőség
Befektetésnek és saját célra egyaránt ideális választás
A Fészek Lakópark Debrecen egyik legnépszerűbb lakóövezete, ahol a nyugodt, kertvárosi életérzés és a város közelsége tökéletes összhangban találkozik. A közelben megtalálhatók oktatási intézmények, bevásárlási lehetőségek, valamint a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások.
Ha egy nagy méretű, kiváló adottságokkal rendelkező telekre vágyik Debrecen egyik legértékesebb városrészében, ne hagyja ki ezt a lehetőséget!
További információért és megtekintésért keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 26.
Telkek ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen