City Pearl

Eladó telek
Debrecen

1/1
65 900 000 Ft65.9 M Ft 61 820 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1066 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 124
Amanda Lukács-Tepfenhárt
Nagyerdei Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Debrecen kedvelt Biharikert városrészében eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező építési telek, csendes, kertvárosi környezetben.

A telek aszfaltozott utcában helyezkedik el, 15 méteres utcafronttal, ami ideális családi ház építéséhez. Az ingatlan teljes közművel ellátott, minden közmű a telken belül megtalálható, így azonnal megkezdhető a beépítés.

Főbb jellemzők:

teljes közmű a telken belül
30% beépíthetőség
max. 6 méter építménymagasság
minimum 50% zöldterület
előkert: 5 méter
beépíthetőség a telekhatártól számított 35 méter mélységig

Az ingatlan elhelyezkedése ideális: nyugodt, családbarát környezet, ugyanakkor Debrecen központja is könnyen megközelíthető.

Tökéletes választás lehet saját otthon építésére vagy befektetési célra egyaránt.

További információért keressen bizalommal!
Ref: 126694

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
62 e Ft
88 e Ft 30%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
65.9 M Ft m Ft
117.7 m Ft 44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó telkek a környékről

Debrecen
Eladó telek

Debrecen

11 M Ft
2942 m²
Debrecen, Panoráma út
Eladó telek

Debrecen

2990 M Ft
17.03 ha
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

34 M Ft
6000 m²
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

34 M Ft
6000 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

600 M Ft
13.3 ha
0 m²
Debrecen, Nagysándortelep
Eladó telek

Debrecen

105 M Ft
1.2 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

125 M Ft
1.02 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

61.45 M Ft
2458 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

113.9 M Ft
1238 m²
Nyíradony, Nincs utca
Eladó telek

Nyíradony

10 M Ft
2128 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

699 M Ft
1.72 ha
Debrecen, Diószegi út
Eladó telek

Debrecen

600 M Ft
13.3 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

3750 M Ft
25.11 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

32.5 M Ft
775 m²
Debrecen, Kerekestelep, Szávay Gyula utca
Eladó telek

Debrecen

61.14 M Ft
5095 m²
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

6 M Ft
1123 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

291 M Ft
2.91 ha
Debrecen, Gerébytelep, Alabárd utca
Eladó telek

Debrecen

39.5 M Ft
1000 m²
Debrecen, Lóskúti, Tócópart utca
Eladó telek

Debrecen

52 M Ft
5546 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

125 M Ft
1.02 ha
Debrecen, Gerébytelep, Alabárd utca
Eladó telek

Debrecen

39.5 M Ft
1000 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

18 M Ft
5224 m²
Hajdúhadház
Eladó telek

Hajdúhadház

21 M Ft
4806 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

61.45 M Ft
2458 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Érsekcsanád