River Life

Eladó telek
Debrecen

+ 1 kép 1/4
43 900 000 Ft43.9 M Ft 92 034 Ft/m2
477 m²

Részletes adatok

Telekméret: 477 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Aradi Andi
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Debrecen, Lencztelep csendes, kertvárosi környezetében eladó egy 477 m2-es építési telek.

14 méteres utcafronttal és 35 méteres mélységgel rendelkezik.
Beépíthetősége 30%. (Telekhatáron álló, önálló családi ház.)
Építési övezet: Lke-L/31

A telek rendezett, aszfaltozott utcában található.
Villany és csatorna telken belül, víz és gáz pedig az utcában.

A környék újabb építésű családi házakkal beépített, nyugodt lakóövezet.

Megtekintéssel és bővebb információval kapcsolatban hívjon, szívesen válaszolok.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
92 e Ft
91 e Ft -1%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
43.9 M Ft m Ft
118.7 m Ft 63%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó telkek a környékről

Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

9.99 M Ft
1036 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

18 M Ft
5224 m²
Debrecen, Gerébytelep, Alabárd utca
Eladó telek

Debrecen

39.5 M Ft
1000 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

3750 M Ft
25.11 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

11 M Ft
2942 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

149 M Ft
621 m²
Hajdúszoboszló
Eladó telek

Hajdúszoboszló

850 M Ft
2.38 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

11 M Ft
2942 m²
Debrecen, Vöcsök utca
Eladó telek

Debrecen

4.9 M Ft
1034 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

32.5 M Ft
775 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

142 M Ft
1.24 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

149 M Ft
621 m²
Debrecen, Lóskúti, Tócópart utca
Eladó telek

Debrecen

52 M Ft
5546 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

18 M Ft
5224 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

3750 M Ft
25.11 ha
0 m²
Debrecen, Lóskúti, Tócópart utca
Eladó telek

Debrecen

52 M Ft
5546 m²
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

34 M Ft
6000 m²
Debrecen, Nagysándortelep
Eladó telek

Debrecen

105 M Ft
1.2 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

125 M Ft
1.02 ha
Debrecen, Kerekestelep, Szávay Gyula utca
Eladó telek

Debrecen

61.14 M Ft
5095 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

291 M Ft
2.91 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

76.2 M Ft
2002 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

699 M Ft
1.72 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

113.9 M Ft
1238 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Törtel
Eladó családi ház

Törtel

31 M Ft
3 szoba