Oasis Residence

Eladó telek
Debrecen

+ 1 kép 1/4
695 000 000 Ft695 M Ft 625 000 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1112 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234113
Lovász Lajos László
Duna House - Debrecen, Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Kimagasló befektetési lehetőség vár Debrecen szívében. Ha Ön is hisz abban, hogy a minőségi ingatlanokba való befektetés a jövő kulcsa, ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget. Vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, és tegyen egy lépést afelé, hogy részese legyen Debrecen egyik legizgalmasabb fejlesztésének.
Ez a fejlesztési telek nem csak az elhelyezkedése miatt különleges, de az általa rejtett lehetőségek miatt is. Egy jól tervezett társasház építésével nemcsak új otthonokat teremthetünk, hanem Debrecen városképébe is harmonikusan illeszkedő, modern lakóközösséget hozhatunk létre. Egy ilyen beruházás hosszú távon is értéket képvisel, mind a tulajdonos, mind a lakók számára.
A telek helyzetét illetően semmi sem múlja felül: csupán 3 perc sétára Debrecen főutcájától, ami a város szívét és lelkét jelenti. A környék infrastruktúrája páratlan: kiváló tömegközlekedési kapcsolatok, közeli szórakozóhelyek, bevásárlóközpont, valamint számos üzlet és szolgáltatás gondoskodik arról, hogy minden igény könnyedén kielégíthető legyen.
Eladó 720 000 000 HUF-os vételáron egy kivételes lehetőség Debrecen belvárosában, a Kis körúton! Ez egy 1 112 négyzetméter alapterületű telek, amely 30 lakásos társasház építésére alkalmas. Egy beruházó számára rendkívüli és gyorsan megtérülő befektetési lehetőséget kínál.
Beépítési mód : zárt sorú
Legnagyobb beépíthetőség 70 % ( 80 %-ra módosítható)
Legnagyobb magasság : 12,5 m
szintterületi mutató 2,25nm/nm ( 2,35-re módosítható)
Legkisebb zöldterület 10 %

A terület további 530 nm -rel bővíthető ( mellette lévő sarki telekkel)Az 1100 nm-es telekre készült megvalósulási terv, 30 db lakás építhető rá, mely tovább növelhető legalább 20 lakással.

Bővebb felvilágosításért forduljon hozzám bizalommal.
www.dh.hu

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
625 e Ft
98 e Ft -536%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
695 M Ft m Ft
120.7 m Ft -476%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó telkek a környékről

Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

25 M Ft
1632 m²
Debrecen, Panoráma út
Eladó telek

Debrecen

2990 M Ft
17.03 ha
Hajdúsámson
Eladó telek

Hajdúsámson

9.99 M Ft
1036 m²
Debrecen, Diószegi út
Eladó telek

Debrecen

600 M Ft
13.3 ha
Debrecen, Vöcsök utca
Eladó telek

Debrecen

4.9 M Ft
1034 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

3750 M Ft
25.11 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

125 M Ft
1.02 ha
Debrecen, Határ út
Eladó telek

Debrecen

34 M Ft
6000 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

18 M Ft
5224 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

142 M Ft
1.24 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

113.9 M Ft
1238 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

3750 M Ft
25.11 ha
0 m²
Nyíradony, Nincs utca
Eladó telek

Nyíradony

10 M Ft
2128 m²
Debrecen, Kerekestelep, Szávay Gyula utca
Eladó telek

Debrecen

61.14 M Ft
5095 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

600 M Ft
13.3 ha
0 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

76.2 M Ft
2002 m²
Debrecen, Kerekestelep, Szávay Gyula utca
Eladó telek

Debrecen

61.14 M Ft
5095 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

149 M Ft
621 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

113.9 M Ft
1238 m²
Hajdúhadház
Eladó telek

Hajdúhadház

21 M Ft
4806 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

149 M Ft
621 m²
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

699 M Ft
1.72 ha
Nyíradony
Eladó telek

Nyíradony

9.99 M Ft
1.12 ha
Debrecen
Eladó telek

Debrecen

125 M Ft
1.02 ha

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

125.2 M Ft