Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
**Nagyberuházók, figyelem!**
Egy igazán különleges lehetőség vár Önökre Angyalföldön! Eladó egy lenyűgöző, 2.941 nm-es összközműves telek, amely az XIII. kerület szívében helyezkedik el. Ezen a gyönyörű területen található egy raktár, műhely és üzlethelyiség is, amelyek rengeteg lehetőséget rejtenek magukban.
De ez még nem minden! A szomszédos két telek is eladó, amelyek 3900 m² és 5060 m² nagyságúak. **A három telek összterülete 11.922 m²!** Ilyen méretű telek nem található többé a kerületben! Az együttes terület lehetőséget ad egy minimum 400 lakásos társasház építésére. A vonatkozó koncepcióterv már elkészült, és a látványtervek, valamint a számítási adatok szívesen bemutatásra kerülnek kérés esetén.
A telkek céges tulajdonban vannak, ami különösen kedvező! Ha a céget vásárolja meg, akkor nincs ÁFA, míg ha a telket választja, az ár ÁFÁS, de az ÁFA visszaigényelhető.
Ez a lehetőség páratlan! A környéken folyamatosan épülnek az új társasházak, az infrastruktúra fejlődése töretlen, a terület könnyen megközelíthető, és minden fontos szolgáltatás az itt élők számára kényelmesen elérhető.
Ha érdekli ez a kivételes befektetési lehetőség, ne habozzon, keressen bizalommal bármikor! És ne feledje, hogy számtalan építési telek vár Önre kínálatunkban!
1117000000 Ft
Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 28. Utoljára módosítva: 2025. 02. 28.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XIII. kerület