Astora Art House

Eladó telek
Budapest, XI. kerület

466 700 000 Ft466.7 M Ft 199 359 Ft/m2
2341 m²

Részletes adatok

Telekméret: 2341 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Wittmann Beáta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladásra kínálunk egy kiskereskedelmi, lakó vagy iroda fejlesztésre is alkalmas telket a XI. kerület újépítésű városrészében, Madárhegyen.
A környéket a nyugodt, zöldövezeti hangulat és a jó infrastruktúra teszi igazán vonzóvá. Az elmúlt években főként modern társasházak, ikerházak és prémium családi házak, illetve nagyobb lakóparkok épültek a korábban zártkerti jellegű környéken, így egy elegáns kertvárosi negyed alakult ki. A Madárhegy része a Budai-hegységnek, így része a belső budai kertvárosi régiónak, amely a Bécsi út - Budaörsi által határolt hegyvidéki régióban alakult ki, Az eladó telek a Madárhegy alsó részén található, és főútvonalról jól látható, jól megközelíthető
A telekről Budapest belvárosa mintegy 15 perc alatt elérhető autóval, viszont tömegközlekedési szempontból is kiváló adottságokkal rendelkezik, mivel az ingatlan közvetlen közelében található a 40-es, 40B, 88-as, 88A, 140-es, 140A, 188-as, 240-es járatok megállója. Emellett az M1-es autópálya felhajtója 700 méterre található, ahonnan már csak egy ugrás a Balaton.

Az eladás tárgyát képező ingatlan egy 2341 m2-es lakóövezeti telek.
Övezeti kód: Lk-2-XI-I-02
Beépíthetőség: 30%, terepszint alatt 45%
Építménymagasság: minimum 7,5, maximum 11 m
Szintterületi mutató: 1,0 m2/m2 általános + 0,45 m2/m2 parkolási

A telken lakófejlesztés esetén egy kb. 25-30 lakásos társasház is építhető, tehát sokkal intenzívebben beépíthető, mint a Madárhegy többségében 4-6 lakásos társasházakkal beépíthető többi telke. Ugyanakkor főút menti elhelyezkedése alkalmassá teszi intézményi fejlesztésre is. A közelben számos autószalon, bemutatóterem, kisebb cégközpontként szolgáló irodaház és kiskereskedelmi áruház épült fel, Mindezekre a funkciókra az eladó telek is ideális.

Az eladási ár (1.300.000 €) a tulajdonos projektcég üzletrészeinek az értékesítésére vonatkozik! Ingatlanként értékesítve az irányár 1.450.000 € + ÁFA

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
199 e Ft
211 e Ft 6%
230 e Ft 13%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
466.7 M Ft m Ft
221.6 m Ft -111%
202.9 m Ft -130%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Péterhegy, XI. ker. Egér út
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

1000 M Ft
4373 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

720 M Ft
6023 m²
0 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Garam utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.5 M Ft
2 szoba
48 m²
XI. kerület, Őrmező, Balatoni út
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

35 M Ft
2100 m²
0 m²
XI. kerület, Kőérberek, Pereszke utca
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

35 M Ft
1400 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

199 M Ft
624 m²
0 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

262 M Ft
2646 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
81 m²
XI. kerület, Kőérberek, Kőérberki dűlő
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

22 M Ft
718 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

77.9 M Ft
2 + 2 szoba
84 m²
XI. kerület, Kelenföld
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

439.9 M Ft
1085 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

49.9 M Ft
1 + 1 szoba
26 m²
XI. kerület, Péterhegy, XI. ker. Egér út
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

1000 M Ft
4373 m²
0 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
92 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca