Avico Greentop

Eladó telek
Budapest, IV. kerület

1/2
36 900 000 Ft36.9 M Ft 139 773 Ft/m2
264 m²

Részletes adatok

Telekméret: 264 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 890
Tecnocasa - Kápmegyer Ingatlan Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

IV. kerületben, közvetlenül a Fóti úton eladó 264nm-es építési telek.

A telken saját mérőórával rendelkező víz, villany és gáz van bekötve, illetve csatorna.

Megközelíteni, közös kertrészen keresztül lehet, de a telek maga saját helyrajzi számmal rendelkezik.

Található rajta egy elkezdett építkezés, amit nem lehet befejezni (csak a téglafalak állnak), de a betonalapra egy 67nm-es ház építhető.

Igény szerint, akár a mellette levő telek is megvásárolható, amin egy felújított, 1960.-as években épült, szigetelt, tégla építésű 66nm-es 2 szobás ház található, így egyben 685nm-es építési telket kap, melynek összesen az irányára: 125.900.000.-Ft

Befektetési céllal is jó választás lehet, amennyiben a meglévő házat lebontja, így akár több lakásos társasház is építhető a telekre.

Beépítés módja:

zártsorú beépítés,

megengedett legnagyobb beépítettség mértéke telepszint felett: 40 %,

a terepszint alatti beépítés legnagyobb mértéke: 70 %,

a legkisebb épületmagasság: 4,5 m,

a legnagyobb épületmagasság: 7,5 m,

a zöldfelület legkisebb mértéke: 30 %,

az általános szintterületi mutató (SZMÁ): 1,25 m²/m²,

a parkolásra fordítható többlet szintterületi mutató (SZMP): 0,5 m²/m² lehet.

A közlekedés kiváló néhány perc sétára található a 20E, 220, 96, 296 buszok megállója melyekkel Újpest központ, Keleti pályaudvar és Újpalota is rövid időn belül elérhető! A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
140 e Ft
159 e Ft 12%
191 e Ft 27%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
36.9 M Ft m Ft
194.4 m Ft 81%
201.3 m Ft 82%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
4 szoba
119 m²
IV. kerület
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

39.99 M Ft
405 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

152 M Ft
3 szoba
82 m²
IV. kerület
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

39.99 M Ft
405 m²
0 m²
IV. kerület
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

179 M Ft
976 m²
0 m²
XI. kerület, Kossuth Lajos utca 68 1/3
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
IV. kerület
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

39.99 M Ft
405 m²
0 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111.9 M Ft
3 szoba
82 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

88.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
IV. kerület
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

2000 M Ft
2.29 ha
0 m²
I. kerület, Budavár, Avar utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

154 M Ft
2 szoba
75 m²
VI. kerület, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

89 M Ft
1 szoba
44 m²
IV. kerület
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

499.99 M Ft
1439 m²
0 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

78.2 M Ft
6 szoba
173 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
63 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás