River Life

Eladó telek
Budapest, IV. kerület

+ 1 kép 1/4
679 990 000 Ft679.99 M Ft 25 615 Ft/m2
2.65 ha

Részletes adatok

Telekméret: 26547 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Hegedűs Máté
XIII., Béke út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Budapest egyik legfelkapottabb ipari-gazdasági övezetében kínálunk eladásra egy 26547 nm-es telket, amely Megyer városrészben található, a Megyeri út közelében.

Építési övezet jele: Vi-2/IV-1/1
Beépítési mód: szabadonálló
Kialakítható telek legkisebb területe: 2000m2
Kialakítható telek megengedett legkisebb szélessége: 30m
Megengedett legnagyobb beépítettség mértéke:
- Terepszint felett: 35%
- Terepszint alatt: 65%
Szintterületi mutató megengedett legnagyobb mértéke
- általános (szmá) : 1.5m2
- parkolásra fordítható többlet (szmp) : 0.65m2
Beépítési magasság:
- Minimum: 4.5m
- Maximum: 14.5m
Zöldfelület legkisebb mértéke:
- 50%

Az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik bővíteni szeretnék vállalkozásukat, vagy egyedi tervezéssel saját igényeiknek megfelelően építenének ipari ingatlant. A telek mérete kiváló lehetőséget biztosít arra, hogy a jövőbeni funkciója sokrétű legyen. Az építhető ingatlan típusa és lehetséges funkciója is széleskörű lehet, így a befektetőknek számos lehetőségük van a teljes kihasználásra. A környék ellátottsága kiváló, a közlekedési csomópontok közelében található, így a kitűnő közeledés garantált. A csendes környezet és a központi elhelyezkedés egyaránt vonzó lehet a befektetők számára. A környék adottságai pedig további előnyöket jelentenek, hiszen a környezet zöld és nyugodt, így a munkavégzés szempontjából is ideális lehet. Ha érdekli Önt a telek, kérem, vegye fel velünk a kapcsolatot, és kérdezzen bátran. Ügyfélszolgálatunk készséggel áll rendelkezésére, hogy segítsen Önnek minden kérdésében. Várjuk jelentkezését!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
26 e Ft
159 e Ft 84%
191 e Ft 87%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
679.99 M Ft m Ft
194.4 m Ft -250%
201.3 m Ft -238%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

39.99 M Ft
405 m²
0 m²
IV. kerület
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

2000 M Ft
2.29 ha
0 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

78.2 M Ft
6 szoba
173 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
XII. kerület, Virányos, Monda
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

67.9 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111.9 M Ft
3 szoba
82 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

88.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

82.9 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
45 m²
IV. kerület
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

36.9 M Ft
264 m²
0 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

63.79 M Ft
2 szoba
47 m²
III. kerület
Eladó sorház

Budapest, III. kerület

209.9 M Ft
4 szoba
132 m²
VI. kerület, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

89 M Ft
1 szoba
44 m²
IX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, IX. kerület

42 M Ft
2 szoba
36 m²
IV. kerület
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

179 M Ft
976 m²
0 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Munkás utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

37 M Ft
1 szoba
27 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XX. kerület