River Life

Eladó telek
Budapest, III. kerület

+ 8 kép 1/11
249 950 000 Ft249.95 M Ft 220 414 Ft/m2
1134 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1134 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Csekő Károlyné Gabriella
Duna House - Kulcs-Pont Ingatlan Kft. - Budapest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Bp. III. ker. UTOLSÓ ÜRES TELEK a környéken !!!!
Kivételesen jó lehetőség befektetőknek és építkezőknek ez a remek adottságú és elhelyezkedésű 1.134 nm telek.
(Az egyetlen ilyen a környéken.)- 16 m x 71 m, hosszú, keskeny téglalap alakú enyhe lejtésű telek.
Az utca fronti rövidebb oldaltól indul a lejtés és az 71 m hosszon kb. 8 m , ami kb. 7° lejtés.
- ingatlanon belül : víz, villany, gáz, a telek előtt pedig a csatorna- építési övezeti besorolása : Lke-2/SZ-N-3
- Hatályos kerületi építési szabályozás szerint :
- beépíthetősége : max. 20%
- Szintterületi mutató : 0,4
- Terepszint alatti beépíthetőség : 25%
- Zöldfelület : min.65%
- Építménymagasság : max.7 m
- Épületszám : 1- Lakóegységek száma : 4.
A telekre a fentiek alapján építhető egy kb. 450 m2 összterületű( 2 szintes ) lakóingatlan, ami lehet családi ház vagy 4-lakásos társasház
- aszfaltozott utca, télen az elsők között takarítják a buszok zavartalan közlekedése érdekében
- kiváló közlekedés - 137 busz megállója pár perc sétára és kb. 10 perc alatt a Bécsi úton van vagy az Árpád híd budai hídfőjénél - 1, 1A, 17-, 19, 41-s villamosok, 60, 137, 237, 218, 160, 260, 960 és távolsági buszok, HÉV megállók mind könnyen és hamar elérhetők
- az egyik legkedveltebb környék a III.kerületben
- utca végén nagyon jó általános iskola, a közelben pedig számos bölcsőde, óvoda, iskola, gimnázium, egyetem van- szakorvosi rendelőintézet, kórház, gyógyszertár, bevásárlóközpontok, éttermek, mozi, színház a közelben

Referencia szám: TK093559-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
220 e Ft
144 e Ft -54%
191 e Ft -16%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
249.95 M Ft m Ft
212.7 m Ft -18%
204.3 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Békásmegyer, Barackos út
Eladó telek

Budapest, III. kerület

39.9 M Ft
3062 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

255 M Ft
2138 m²
0 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

30.6 M Ft
3062 m²
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

140 M Ft
3 szoba
102 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

176.721 M Ft
1210 m²
0 m²
III. kerület, Aranyhegy, Taliga
Eladó telek

Budapest, III. kerület

299.9 M Ft
3160 m²
0 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

180 M Ft
5 szoba
165 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

61.22 M Ft
2 szoba
40 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lőportár utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.99 M Ft
3 szoba
72 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

299 M Ft
266 m²
0 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
106 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

115.98 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

72.9 M Ft
6 szoba
470 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
106 m²
III. kerület, Ürömhegy, 3.kerület, Ürömhegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

63.5 M Ft
800 m²
0 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

144.9 M Ft
2 szoba
65 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

48.5 M Ft
1 szoba
40 m²
III. kerület